Bądź na czasie tej wiosny i dobierz płaszcz do swojego ubrania

Nim lato na stale pojawi się w naszej garderobie musimy zmierzyć się z nadciągająca szybkimi krokami wiosną. Wraz z nią pochowajmy w ciemny kąt zimowe ciuchy i otwórzmy nasze serca na nową garderobę. Zwolnijmy miejsca na pułkach i zapakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Nim jednak będziemy mogły wskoczyć w szorty i dopasować do tego koszulki bez rękawów, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Pora pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych obszytych futerkiem, ale delikatnych płaszczach, które będą wyśmienicie nadawać się do wiosennych wyjść do kina.

W wolnej chwili

Co to znaczy, że jesteśmy dobrze ubrani? Co będzie tu najważniejsze, na jakie rzeczy zwrócić uwagę?

sklep z ubraniami
Twórca: Franklin Heijnen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każda osoba chce być dobrze ubrana, ale co to tak naprawdę oznacza? Czy tak można oceniać to, jak dużo wydamy na nasze ciuchy, czy jednak raczej miarą okażą się metki znanych marek? A może to aż tak nie jest ważne, gdyż najważniejsze jest, jaki mamy fason, kolor jak również fakturę materiału? Należy przyznać, że świat mody oraz dobrego gustu nie jest łatwy dla normalnego śmiertelnika. Należy się nauczyć po nim poruszać, nauczyć się kilku bardzo ważnych oraz podstawowych reguł, które będą dla nas jak świetny przewodnik, swoista mapa spośród wielu stylów jak i stale zmieniających się mód i tendencji.


Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej upalne, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak zaledwie mało czasu,bo tylko ze dwa miesiące. A że zmienną jest, noszenie lżejszych ciuchów w najbliższym czasie w ogóle może stać pod znakiem zapytania. Jednak nie zrażajmy się, szanowne panie i już przyszykujmy portfele, aby w nadchodzącym czasie wyglądać modnie.

Tej wiosny będą się sprawdzać płaszcze z dawnych lat. Przeszukajmy, więc szafy naszych mam i babć i sprawdźmy, co możemy z nich wydobyć i dopasować do teraźniejszych modowych wariacji. Na przekór wiośnie, która jest zwykle różne odcienie zieleni dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie czerń. Ku rozpaczy miłośniczek jaskrawych kolorów takie praktycznie się nie pojawiają. Krój płaszczy jest prosty, a długość jest stosunkowo krótka. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi zachwycać na nowo. Rzeczy, których znakiem charakterystycznym są duże i gruby pasek uwypuklający talię, znów zagoszczą w naszych miastach.

Tkaniny, z których wykonane będą płaszcze, zadowolą kobiety tęskniące za modowym szałem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie potrzebne produkty, które tej wiosny zrobią z Ciebie modową boginię.
Twórca: Rufus
2018/07/12, 10:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.