Biegać trzeba przez cały rok, również w okresie zimowym. To naprawdę jest realne, trzeba tylko się dobrze przygotować

Póki jest okres zimowy niewielu z nas zdecyduje się na wyjście na zewnątrz, kiedy mroźno, by pobiegać. Korzystnie jednak się przełamać, ażeby w sezonie wiosenno-letnim pobijać swoje rekordy. Rzeczywiście, im wcześniej rozpoczniemy, tym korzystniej dla naszej kondycji. Wiadomo, nikt tu nikogo nie zmusza do trenowania podczas dużych mrozów (chociaż jak przekonują fachowcy to dobre podejście), lecz zima to przecież nie tylko śnieg, mróz, co zresztą prezentują ostatnie pory zimowe.
tommy hilfiger
Twórca: Paul Stevenson
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Zima to najzwyczajniej zimny okres, podczas którego nasz organizm można zahartować, co faktycznie dobrze wpłynie na naszą kondycję, samopoczucie i odporność na kolejne miesiące.Wiadomo, iż początek może być trudny, to znaczy możemy odczuwać niezbyt przyjemne objawy, jak zbliżające się przeziębienie.

Czy ten artykuł Ci się spodobał? Jeśli tak, to żeby uzyskać podobne dane na prezentowany wątek, spójrz na informacje (http://www.angelka.pl/sesja-swiateczna/), one na pewno też przyciągną Twój wzrok.

No ale co się dziwić, kiedy dotychczas nie biegaliśmy w zimę. Organizm myśli po swojemu i się po prostu broni, tak więc jak poczuje jakąś zmianę może po prostu stosownie zareagować. Czytaj więcej: buty badura.

Niech nas to nie zniechęca, lecz to nie oznacza, iż sami nie powinniśmy optymalnie na to zareagować. Przede wszystkim, gdy pojawią się takie objawy trzeba się wzmocnić witaminami. Z innej strony, jeśli nasz organizm się trochę „psuje” może mieć to powiązanie z naszym złym przygotowaniem do biegania. Miejmy na uwadze, żeby odpowiednio się ubrać. Czapka lub chociaż nauszniki to obowiązek, nawet, jak czujemy, że wcale nie jest tak zimno. Właściwy jest także właściwy strój, taki w którym nie będziemy się przegrzewać, ale i przeziębiać. Pamiętajmy jednakże, iż najbardziej istotne o każdej porze roku są buty do biegania. Duża oferta dla biegaczy: adidasy dla pań.


W wolnej chwili

Moda na sezon letni 2014

Bądź modna latem!
Twórca: Trang Angels
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Choć zimowa pora jeszcze straszy nas śniegiem, to należy pamiętać, że wielkimi krokami zbliża się czai się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o odnowieniu garderoby. Zbliżający się okres to idealny pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie pójść na zakupy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie bogato. Różnorodność jest tak duża, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie wiodło prym na ulicach?


Twórca: Clarks
To tak naprawdę podstawa, bez której nie można w ogóle myśleć o treningach. Wiedzą o tym osoby, które bagatelizują ten temat, a następnie narzekają na bolące kostki, brak chęci do biegów i w ogóle złe samopoczucie. A prawdą jest, że odpowiednie obuwie do biegania, jak adidasy damskie czy męskie kupione na przykład w takiej porządnej firmie obuwniczej jak Badura, to podstawa najlepszego treningu. Pamiętajmy jednakże o naszych dzieciach. Jeśli pragną z nami biegać nie należy od razu ich zniechęcać, a tak może być, gdy będą biegać w zupełnie nieodpowiednim obuwiu. Niezbędne są więc buty dla dzieci, w jakich być może rozpocznie się ich wielka kariera.
2020/10/16, 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.