Chcesz, aby Twój mężczyzna ubierał się modnie? Powinnaś sama zabrać go na zakupy albo zafundować mu kilka wyjść z osobistym stylistą.

Zwykle myślimy, że mężczyźni znają się na modzie o wiele mniej niż dziewczyny, a dodatkowo większość z nich nawet nie chce tego zmienić. Praktycznie każda dziewczyna kategorycznie doskonale zna takie sytuacje, kiedy idzie ze swoim mężem na zakupy, a ten przeżywa wyjątkowe katusze praktycznie w każdym miejscu i chce natychmiast wracać do mieszkania.

moda męska
Twórca: May Lee
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli Twój facet jest idealnie taki sam, a Ty mimo tego nie ustajesz w próbach i pragniesz, aby chodził modnie ubrany, wtedy mamy dla Ciebie parę podpowiedzi.

W wolnej chwili

Wiosenne porządki czas zacząć!

kobieta w bluzce
Twórca: Global Panorama
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Pora wiosenna nadchodzi pełną parą. Ranki są na razie zimne, jednak w dzień już jest na tyle cieplutko, iż warto pomyśleć o uzupełnieniu wiosennej garderoby. Przegląd tego co założyć, a co już koniecznie trzeba zakupić, nawet mężczyźni winni zrobić właśnie teraz, jeszcze przed pełnią wiosennego sezonu. Już za momencik na resztę roku pożegnamy się z zimowymi płaszczami, sweterkami wypatrzonymi podczas ferii zimowych w Szczyrku, Zakopanem z motywem górskim. To świetnie!


Na początku musisz sobie uświadomić, że faceci mają zupełnie odmienne podejście do zakupów niż dziewczyny. O ile zdecydowana większość dziewczyn wręcz kocha chodzić po sklepach i może to robić właściwie codziennie, o tyle faceci mają całkowicie na odwrót. Większość z nich z pewnością woli wyjść raz czy dwa razy do roku na porządne zakupy niż wychodzić do sklepu raz w tygodniu i za każdym razem kupować jedną rzecz.

Jeżeli zatem chcesz modnie ubrać swojego ukochanego, wtedy zdecydowanie powinnaś zastosować trochę inną taktykę niż w wypadku zakupów z koleżanką.

Masz chęć poznać inne tak samo przydatne wskazówki? Jeśli tak, to zobacz tutaj buty moon boot, a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Zabierz swojego chłopka na zakupy raz czy dwa razy do roku, a bez wątpienia będzie Ci wdzięczny. Do takich zakupów musisz jednak poważnie się przygotować - wcześniej dokładnie przejrzyj garderobę swojego faceta i sprawdź, jakich ciuchów mu brakuje.

Jeśli zaciekawił Cię omawiany wątek, to odsyłam do www - w tamtym miejscu odnajdziesz ciekawe dane, które są skrupulatnym omówieniem tego zagadnienia.

Pomyśl także, gdzie przypuszczalnie możesz kupić te ubrania - wszystko po to, aby jak najbardziej skrócić czas, który Twój chłopak będzie musiał spędzić w sklepie. Jeżeli właściwie się przygotujesz do takich zakupów, wówczas Twój chłopak na pewno będzie Ci wdzięczny. Zobacz odzieżowe inspiracje -

Moda męska
Twórca: bobbi vie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Dobrym pomysłem może być także zafundowanie Twojemu narzeczonemu kilku wyjść ze stylistą. Taka osoba bez wątpliwości pokaże mu konkretnie, w jakich ubraniach wygląda najlepiej, a także dokonają wszelkich niezbędnych zakupów. Dzięki temu Twój facet będzie mógł uzupełnić swoją garderobę na parę najbliższych miesięcy, a dodatkowo będziesz mieć pewność, że stylista wybierze mu tylko takie ubrania, w których Twój chłopak będzie wyglądał naprawdę dobrze.
2020/01/24, 07:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.