Co trzeba wziąć pod uwagę kupując najlepsze okulary na słońce? Jaki kształt oprawek okaże się dla nas najlepszy?

Dobór odpowiednich okularów jest podobnie istotny jak dobór stroju. Z tego względu warto zwrócić uwagę na parę kwestii, jeżeli chcielibyśmy dobrać najlepszą dla nas parę.


Należy mieć świadomość, iż nawet wysokiej klasy okulary przeciwsłoneczne Georgio Armani będą wyglądały kiepsko, jeżeli będą nieodpowiednio dobrane.


Sałatka wiosenna ze świerzych warzyw
Twórca: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.
Zainspirowane przez: Z.T. „Bielmar” Sp. z o.o.


W wolnej chwili

W przypadku jeśli idziesz do fryzjera i pragniesz odmienić uczesanie, wybierz męski pompadour – ta fryzura jest naprawdę modna!

pompadour - męskie cięcie
Twórca: Męskie Cięcie
Zainspirowane przez: http://meskiezaciecie.pl/
Nie tylko panie uwielbiają chodzić do fryzjera i zafundować sobie nową fryzurę, również mężczyźni pragną zostać modnie uczesani. Piękne włosy nie są już wyłącznie domeną kobiecą, a producenci środków do pielęgnacji bądź stylizacji pasm spostrzegli, że panowie są bardzo dobrymi klientami.


Z tego względu cena w tym wypadku nie jest żadną gwarancją dobrego wyglądu. Okulary trzeba dobierać do kształtu własnej twarzy. Nie wygląda to w ten sposób, iż każde są dobre dla każdego. Wręcz przeciwnie, innego typu okulary przeciwsłoneczne Tom Ford (link do strony) okażą się odpowiednie dla osoby o okrągłej twarzy, a innego typu natomiast dla kogoś o kształcie twarzy trójkątnym. Z tego względu zastanówmy się najpierw, jaki typ twarzy mamy. Kiedy zwiążemy włosy, zobaczymy czy nasza twarz to bardziej owal, trójkąt, czworobok, a może koło. Możemy podpatrzeć w internecie, które modele będą dla nas dobre. Ogólnie rzecz ujmując jest tak, iż oprawki muszą kontrastować z kształtem twarzy. Korzystając z tej rady nasze upragnione okulary Georgio Armani (znacznie więcej zobaczysz na tej stronie) lepiej uda się dobrać.


plaza
Twórca: Georgie Pauwels
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Istotna jest też wielkość oprawek.

Jeśli taka problematyka Cię intryguje, bez zwłoki kliknij ten odnośnik! Omawiana tam pełna treść na pewno też Cię zainteresuje!

Starajmy się nie kupić za małych albo za dużych oprawek. Istotne będzie zachowanie odpowiednich proporcji. W innym wypadku możemy uzyskać dosyć śmieszny efekt. Kolor także ma znaczenie. Dobrze jest dopasować okulary przeciwsłoneczne Tom Ford to koloru cery czy włosów. Wtedy będą się pięknie komponowały z buzią.


Właściwie ciężko wybrać jedną barwę, jeśli chodzi o okulary Georgio Armani (bardzo pomocna strona, dobrze zajrzeć). Dobrze jest kupić przynajmniej jedną parę w uniwersalnym kolorze. Jednak coś szalonego również się przyda.
2021/07/06, 13:08
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.