Czy obecnie są jeszcze autentyczni fani muzyki?

Jakimi wyróżnikami odznacza się autentyczny zwolennik muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego konkretnego jej rodzaju, taki, który stara się być wciąż otwarty na nowe mody i brać ze świata muzyki jak najwięcej. Czy powinien zakupować ogrom płyt, wyjeżdżać na występy, zapisywać się na koncerty? Tak, to ogół, ale co jeszcze.Wiadomo, że prawdziwy meloman nie zaspokoi się piracką wersją płyty. Co prawda, nie musi w dzisiejszych czasach już kupować płyt CD, gdyż rządzą pliki mp3, jednak za taki plik trzeba wieść opłatę.
koncert
Zainspirowane przez: http://www.morguefile.com/
Z innej strony, właśnie po tym, z jakiego nośnika korzysta użytkownik możemy wywnioskować, ile znaczy dla niego muzyka.

Jeżeli przedstawiany temat Cię zainteresował, sprawdź szybko ten świetny link - znajdziesz w tym miejscu dużo przydatnych informacji.

Czy ma w swojej kolekcji płyty CD, a zbiór ta wciąż się powiększa, czy może kolekcjonuje płyty winylowe? A może po prostu podoba mu się dany utwór, ale zamiast kupić pełną płytę zakupi sobie plik mp3? Patrząc na to etycznie, to rzeczywisty wielbiciel muzyki postara się bardziej, może nie będzie nabywał nie wiadomo, jak wielu płyt, ale od czasu do czasu przeznaczy własne środki finansowe na tradycyjny środek.

Jeśli nadal fascynuje Cię to zagadnienie, to odszukaj stronę (http://pokazy.net/) a tu z pewnością uzyskasz mnóstwo informacji na omawiany temat.

/J]
Nie będzie jemu też żal wyjechać na koncert jakiejś ulubionej grupy, choć jak wiadomo bez liku koncertów to duży wydatek. Nie będzie żałował pieniędzy na biżuterie rockową, metalową czy rapową (biżuteria metal), odżałuje ostatnie pieniądze na super brelok rockowy, metalowy czy rapowy. Nie pogardzi również fanklubem i jego aktywistami, będzie się z nimi widywał na różnego rodzaju spotkaniach, gdzie fani w chustach rockowych, metalowych czy rapowych (czapki muzyczne) będą uzupełniani przez fanów w czapkach rapowych, rockowych czy metalowych. Całość uwarunkowane jest od tego, jaki to będzie zlot, lecz należy wspomnieć, iż każdy z nich rządzi się własną specyfiką.


Ale tak ciągnąc dalej w motyw zastanawia jedna zagadnienie: czy na pewno są jeszcze tacy fani? Czy żyjąc w świecie, gdzie wszystko jest dostępne online, nie liczy się posiadanie a osiągalność trzeba się starać, by wydać ostatnie środki finansowe na koncert lub płytę? Racjonalne pytanie, na które ciężko dać odpowiedzi, jednakże przeglądając liczbę sprzedanych płyt zobaczyć można, że każdego roku zniża się ilość chętnych, aby utrzymać tę znakomitą tradycję kolekcjonowania tradycyjnych nośników.


W wolnej chwili

Parę dobrych rad dla biorących ślub

ślub
Twórca: TLC
Zainspirowane przez: TLC
Ślub i wesele mają na pewno cieszyć. Oczywiście plany są tak męczące, że przysłaniają tę szczęśliwą i najistotniejszą stronę. Jak bezstresowo przetrwać przygotowania weselne?
2019/02/02, 07:20
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.