Dlaczego opłaca się wybrać kreację wojskową?

Wojskowe akcenty można znaleźć w modzie od dawna. Duże liczbie kobiet taka stylizacja przypadła bardzo do gustu. Z jakiego powodu dobrze jest wybrać styl żołnierski? Przede wszystkim dlatego, że styl wojskowy uwydatnia indywidualizm a także temperament. Dodaj do swojej kreacji elementy wojskowe, a Twój outfit natychmiast nabierze pewnej charyzmy. To idealny wybór, by dodać sobie pewności siebie albo uwydatnić mocny charakter. Militaria są kojarzone z mocnymi zasadami, ale styl wojskowy nie ma zupełnie nic wspólnego z rygorem. Wręcz przeciwnie, perfekcyjnie wyróżni Cię w tłumie oraz uwydatni Twoją niepowtarzalność.
odzież militarna
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu/
Styl (www.twojapesa.pl/oferta/dla-osob-prywatnych/metamorfozy/) wojskowy niekoniecznie musi dominować w Twojej kreacji. Nie trzeba się całkowicie przebierać w moro. Wystarczy, że dodasz do kreacji drobny akcent przyciągający wojskowe skojarzenia, a cała kreacja zyska charakteru. Możliwości jest mnóstwo. Można nawet dobrać kurtkę stylizowaną na mundur do lekkiej sukienki. Odnośnie tematu także tutaj - zobacz najnowsze inspiracje.

Warto jednak dodać, że, duża liczba osób decyduje się na znacznie mocniejsze akcenty wojskowe. Jakie elementy odzieży najlepiej wybrać, aby nawiązać do żołnierskiego stroju? Możesz postawić na przykład na militarną koszulę lub obszerne bojówki. Najbardziej charakterystycznym elementem militarnej stylizacji jest jednak materiał moro. Pierwotnie materiał ten oznaczał zwyczajnie robocze ubranie ochronne jednak dziś moro jest kojarzone przede wszystkim z typowym, wojskowym ubiorem.


W wolnej chwili

Bielizna termoaktywna – jak to tak naprawdę działa?

snowboard na śniegu
Twórca: Gavin Craigie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Żyję w górskiej krainie. Dla mnie rozległy krajobraz zielonych trójkątów za oknem, okrytych mgłą w rannej godzinie, to codzienność. Co wcale nie jest nudne. Wręcz przeciwnie – kiedy widzisz góry nie potrzeba ci już odbiornika telewizyjnego, wystarczy odrobinka uwagi. I mamy przedstawienie! Wcześnie rano bywa, iż opary unoszą się niby zasłona w teatrze. Legendarny jest sąd, że górale potrafią intuicją przewidywać pogodę.

Moro występuje w wielu odcieniach, dlatego możesz prosto dopasować wzór tego rodzaju do kreacji. Styl (www.twojapesa.pl/oferta/dla-osob-prywatnych/rekonstrukcja-szafy/) wojskowy nie powinien wobec tego oznaczać tylko koloru zielonego. Nierzadko wybierane są również odmiany szarości czy też granatu. W wojskowych ubiorach da się znaleźć także barwy khaki albo bardzo jasne odcienie.
2018/08/29, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.