Humor jest w cenie - czyli o śmiesznych ubraniach

We współczesnym świecie człowiek jeśli nie chce zostać w tyle musi nie tylko nadążać za innymi, ale również spośród innych się wyróżniać, jeżeli chce zostać zauważony. Ludzie wykorzystują w tym celu mniej lub bardziej wyszukane sposoby, żeby wybić się z tłumu i być zapamiętanym. Zwykle swoją indywidualność akcentuje się poprzez urodę (ciekawy odcień włosów, nienaganna cera, idealna sylwetka, wytatuowana skóra), ale również poprzez ubrania.


T-shirt
Twórca: Ritzo ten Cate
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Szczególnie ten drugi sposób jest dość popularny i chętnie wybierany, gdyż w wielu przypadkach przy małym nakładzie finansowym można faktycznie wyróżnić się na tle innych osób.Doskonałym przykładem są na przykład śmieszne koszulki męskie bądź damskie, które możemy wyszukać w niejednym sklepie. Jednak, to, jakie wrażenie będzie się sprawiać dzięki tego rodzaju koszulce zależy od kilku elementów i niekoniecznie pierwsza lepsza z brzegu koszulka będzie udanym wyborem. Zabawne koszulki nie oznaczają bowiem, że zakładająca je osoba ma wyglądać kiczowato i „śmiesznie”, ale w tym bardziej ironicznym kontekście. Dobrze dobrana koszulka z humorem będzie przyciągać uwagę innych i budzić pozytywne reakcje.


Śmieszne koszulki mogą być zabawne dzięki zastosowaniu niebanalnego hasła lub interesującej grafiki. Niekiedy nawet standardowa biała koszulka z normalnymi napisami może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeżeli hasło na niej zamieszczone jest naprawdę zabawne. Jednostki, które decydują się na śmieszne koszulki chcą w ten sposób podkreślić swoją osobowość. Na ogół noszą je osoby, które mają dystans do siebie i do innych.

Interesujący tekst? Jeśli tak, kliknij tutaj - w najnowszym wpisie (https://crossjeans.pl/ona/akcesoria) na pewno znajdziesz coś absorbującego, więc ten materiał powinien okazać się dla Ciebie wartościowy.

Nierzadko też koszulka taka może sporo powiedzieć o jej posiadaczu.


T-shirt
Twórca: Guillaume LARDIER
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Osoby w różnym wieku mogą w zabawny sposób wyrazić siebie, swoje potrzeby czy zamiłowania, a także swoje antypatie i światopogląd. Humor od zawsze był i jest dobrym sposobem na to, by powiedzieć coś o sobie i o rzeczywistości w sympatyczny i przystępny dla każdego sposób, nawet, jeżeli chodzi o rzeczy trudne i niełatwe do przekazania. Śmieszne koszulki można bez problemu wyszukać w internecie (śmieszne koszulki z nadrukiem). Znajduje się tu rozbudowany ich asortyment, dzięki czemu na spokojnie możemy przejrzeć każdą koszulkę z osobna i przekonać się, która z nich rzeczywiście jest według nas zabawna.
2022/06/09, 16:05
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.