Fantastyczna jakość kamery GoPro pozwoli obserwować w ogromnej jakości obrazy przesyłane z dronu

Pierwszorzędna klasa, nadzwyczaj dobra ostrość, audio oraz użytkowość, to oraz jeszcze dużo funkcji żądamy od rasowej kamery. Jednak już dzisiaj zdołamy robić ujęcia, zdjęcia oraz nakręcać filmy, które do niedawna były zarezerwowane tylko dla ekipy kinematograficznej z ogromnym nakładam kasy.

gimbal do gopro
Twórca: Dave Dugdale
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Walory najbardziej zaawansowanej kamery GoPro spełniają warunki ogromnej klasy oraz najnowszej technologii. Jest to kamera utworzona nie tylko do sportów ekstremalnych, ale także do powietrznych wypadów. Jej nadrzędną zaletą jest lekkość oraz to, że jest niewielkich rozmiarów. Dzięki temu nie ciąży operatorowi obrazu i można nią uchwycić obraz filmowy dosłownie wszędzie. Ta kamera pozwala rejestrować jeszcze szerszą perspektywę przy użyciu nadzwyczajnej soczewki, która chwyta obraz filmowy nie tylko ten, który ma przed sobą, lecz i po bokach. Kamera w sprytny sposób dopasowuje liczbę klatek na sekundę, by umożliwić jak najlepszy obraz również przy niekorzystnym oświetleniu. Sprawdź w tym sklepie: http://www.gohero.pl/GoPro-LCD-Touch-BacPac-Ekran-GoPro.

Dzięki najświeższej technologii kamera posiada idealną ostrość obrazu i potrafi zredukować odkształcenia obrazu. W szczególności ma połączenie Wi-Fi, dzięki temu możemy bezpośrednio obserwować obraz filmowy, jaki kamera zapisuje. Dzięki struktury jest ogromnie poręczna oraz jest bezproblemowa do umocowania na przykład na kasku, dronie, opasce na dłoni, dzięki czemu umożliwia rejestrować realistyczne i doskonałe ujęcia. Dron z kamerą owej marki z pewnością zarejestruje wyśmienite pejzaże o perfekcyjnej jakości audio i obrazu filmowego.

Kamera GoPro z wykorzystaniem własnej lekkości i niedużych rozmiarów jest dostosowana do tego, aby rejestrować obraz z lotu ptaka. Konstrukcja jednocześnie jest solidna oraz silna, także zaletą jej jest to, że jest wodoszczelna, tym samym również przy niepewnej aurze daje gwarancje, że ujęcia będą świetne- http://www.gohero.pl/fy-g4-3d-gimbal. Drony mogą okazać się standardowym wyposażeniem kamerzystów czy fotografów. Ujęcia z lotu ptaka czynią niesamowite wrażenie oraz na pewno czynią film interesującym. Mogą być wykorzystane na imprezach takich jak weselach, ale też sesjach plenerowych czy filmach. Drony mogą być również użytkowane przez osoby uprawiające sporty wyczynowe. Dzięki specjalnej aplikacji na telefonie, opasce lub kasku, dron z kamerą będzie iść w ślad za sportowcem oraz kręcić jego porywające wyczyny.
2018/06/22, 12:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.