Idealne miejsce dla fanów fotografii i nie tylko.

K-consult Sp. Z o.o. jest firmą, która gości na rynku od 1998r. Obecnie działa na wielu płaszczyznach. Oprócz konsultingu w dziedzinie akcesoriów fotograficznych, audio-video, IT i multimedialnych, działalność obejmuje import i dystrybucję owego sprzętu.
Fotograf z aparatem
Twórca: Elvert Barnes
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W 2007r. Przedsiębiorstwo poszerzyło swoją działalność w zakresie tworzenia ofert, a także ekspozycji i doborze produktów. Jeżeli chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób efektywnie zagospodarować powierzchnię sklepową, K-consult jest w stanie udzielić odpowiednich wskazówek.

W wolnej chwili

Fotografie to istotna pamiątka ślubna

zdjęcia
Twórca: Agata Kwiecień
Zainspirowane przez: abcslubu.pl
Ślub warto uwiecznić na zdjęciach głównie przez wzgląd na fakt, że wyłącznie tym sposobem zapamięta się jedną z naprawdę najistotniejszych chwil w życiu. Dzisiaj, fotografia ślubna charakteryzuje się znaczącym zainteresowaniem i na rynku pracuje wielu usługodawców, którzy trudnią się nią zawodowo. Dość często dodatkowo w swojej ofercie mają także filmowanie ślubu oraz wesela. Para młoda powinna mieć świadomość tego, że fotografie są jedną z najistotniejszych pamiątek, toteż do ich wykonania koniecznie trzeba się odpowiednio przygotować. Co najważniejsze, niezbędne jest wybranie utalentowanego fotografa.


Dziś przedsiębiorstwo jest wyłącznym importerem znanych marek fotograficznych, audio video, IT i multimedialnych. spośród znanych i najczęściej poszukiwanych marek należy wymienić: Case Logic, Samsung, Sigma, Lexar, Hähnel , OmniMount, Bandridge / Profigold, Ruwido.

Amatorzy - fotografowie
Twórca: Stephen Wolfe
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Na przykład: obiektywy do d60

Firma na pewno zmierza do dominacji na rynku jako kompleksowy dostawca internetu - (internet we wrocławiu) produktów i uslug. Efekty dążeń zwieńczają liczne nagrody i wyróżnienia, o których można przeczytać na stronie internetowej firmy Jedno z wyróżnień dotyczy nowatorstwa usługi, polegającej na wypożyczaniu obiektywów przez internet. W 2006r. K-consult został nagrodzony za najlepsze notowania w dystrybucji aparatów cyfrowych w Polsce.

To nie koniec podbojów firmy, gdyż wcześniej otrzymała nagrodę Najlepszego Europejskiego Dystrybutora 2005/2006. Jest z czego być dumnym.
Zainspirowane przez: Sigma Sklep
2020/07/09, 07:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.