Na czym będzie polegał odpowiedni styl ubioru, w jaki sposób może w tym pomóc zawodowy stylista.

Wiele osób, szczególnie pań, pragnie pięknie wyglądać. Przeważnie same dbają o swój wizerunek, same będą wybierać odzież i dodatkowe akcesoria. Lecz efekty tych wysiłków mogą być rozmaite. Niektóre ze stylizacji są ciekawe i oryginalne, przyciągają one wzrok wielu przechodniów i znajomych, a w niektórych lepiej się nie pokazywać publicznie.

modna kobieta w stroju do pracy
Twórca: NIFE
Zainspirowane przez: NIFE
Niestety osoby które same się ubierają często nie są do końca krytyczne względem siebie, oglądając się w lustrze wydawać im się będzie, że wyglądają znakomicie, a w rzeczywistości będzie całkowicie inaczej. Bo w praktyce odpowiednie zestawienie stroju i dodatków tak żeby całość była spójną całością nie należy do łatwych rzeczy. Wymaga nie tylko dobrego rozeznania w panującej obecnie modzie, ale też podstawowych reguł które dotyczą dopasowywania kolorów i wzorów. Niektóre osoby mają to niejako we krwi, nawet bez zbytniej nauki dają sobie radę ze swoim wyglądem. A z kolei niektóre powinny jednak trochę poczytać na temat zasad komponowania ubiorów lub chociaż kilka razy spotkać się z dobrą stylistką - sprawdź ofertę na .


W wolnej chwili

Moda na sezon letni 2014

Bądź modna latem!
Twórca: Trang Angels
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Choć zimowa pora jeszcze straszy nas śniegiem, to należy pamiętać, że wielkimi krokami zbliża się czai się wiosna. A w raz z jej pojawieniem się należy pomyśleć o odnowieniu garderoby. Zbliżający się okres to idealny pretekst, aby poznać trendy lato 2014, a co za tym idzie pójść na zakupy. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku szalenie bogato. Różnorodność jest tak duża, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej szafie. Co zatem będzie wiodło prym na ulicach?

Wiele osób będzie tak pewnych tego, co umie, że nawet mimo popełniania wielkich modowych gaf twierdzą że są wielkimi znawcami. Tymczasem poproszenie o pomoc stylistów niczym wstydliwym nie będzie, co więcej, zaczyna z tego korzystać coraz więcej osóbb ze świata mody i biznesu. Stylistka doradza jednak nie tylko ludziom z okładek gazet, lecz również normalnym osobom, które nie czują się specjalnie dobrze w dotychczasowym stylu i chciałyby zmienić swoją prezencję. Czasami potrzeba tu będzie jednorazowa, na przykład na jakąś wielką uroczystość, a czasami zmiana kompleksowa, zaczynając od uczesania i makijażu, a na butach i ubraniach kończąc. Taka zmiana wyglądu wymagała będzie od stylisty dokładniejszego poznania klienta i zaznajomienia się z jego oczekiwaniami i temperamentem. Dopiero po tym przystąpić będzie można do przemian, niekiedy mają one niewielki wymiar i poprawę niedużych szczegółów, a niekiedy potrzeba wymienić połowę swojej szafy.2020/10/31, 07:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.