Jak stworzyć stylizację doskonałą?

Jeśli wybierasz się do sklepu lub wyjeżdżasz do rodziny na wieś, z pewnością nie przykładasz bardzo dużej wagi do tego jak się prezentujesz. Jednak kiedy idziesz na imprezę, randkę czy też istotną rozmowę na pewno pragniesz prezentować się idealnie. Rzecz jasna każda dziewczyna prezentuje się najlepiej w czymś innym. Jednak niezależnie od typu urody i Twoich preferencji, jest kilka rzeczy, jakie jesteś w stanie wykonać, by prezentować się naprawdę świetnie za każdym razem, kiedy tylko tego chcesz.
moda
Twórca: Cristian Dina
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Po pierwsze dobieraj ubrania, które trzymasz w szafie tak, by za każdym razem podkreślać zalety Twojej figury, a chować minusy. Jeżeli często trenujesz i masz idealną figurę – wtedy zazwyczaj w każdym ubraniu będziesz wyglądać dobrze (więcej modowych trendów). Jeżeli jednak posiadasz taki mankament, jak zbyt duży brzuch albo natura nie obdarzyła Cię zbyt długimi nogami, planuj ubiór tak, by ukryć te minusy. Pogódź się z tym, że nie wszystkie ubrania są dla Ciebie i wybierz takie ciuchy, w którym będziesz wyglądać tak dobrze, jak tylko możesz.


W wolnej chwili

Przyciągnij wiosnę barwą

Kobieta w czerwonej sukience
Twórca: Nelson L.
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już mamy. I to na tyle, bo jej samej jak do chwili obecnej nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi też nie rozpieszczają dlatego zadecydowałyśmy przyciągnąć ją barwą. O ile tak jak my jesteś spragniona barw w swojej szafie, zajrzyj co kolorowego posiadają w ofercie sklepy dookoła ciebie, i już teraz włóż na siebie coś ekspresywnego. Oto parę naszych sugestii.


Jesienna kolekcja House
Twórca: House
Zainspirowane przez: House
Po drugie zachowaj balans między zakrywaniem i odsłanianiem sylwetki. Ważne, by nie stawiać na zbyt skrajne rozwiązania. Niektóre dziewczyny czują się doskonale, gdy odsłaniają brzuch i mają głęboki dekolt. Kolejne nieśmiało odsłaniają nawet kostki. Pamiętaj, że najdoskonalsze wrażenie zrobisz wybierając wyjście umiarkowane. Na pewno nie będziesz wyglądać niesmacznie, gdy odkryjesz odrobinę ciała, ale też nie przesadzaj, gdyż możesz zrobić bardzo słabe wrażenie – nawet jeśli posiadasz perfekcyjną sylwetkę. Co więcej zawsze przed opuszczeniem domu spoglądaj w lustro. Dużo pań ma tego typu nawyk, ale tym, które go nie mają na pewno dobrze jest polecić tego typu nawyk. Czasami masz wrażenie, że wybrałaś odpowiednie ciuchy i wszystko pasuje tak jak powinno, a dopiero lustro (więcej na ten temat tutaj - wciśnij na link to łącze) odkrywa prawdę, że coś trzeba poprawić.
2018/10/07, 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.