Kamerowanie z powietrza to świetna zabawa, czyli który dron opłaca się wybrać

W naszych czasach niemalże każdy z nas ma możliwość poczuć się jak pilot samolotu, kierując własnego drona i tworząc niebanalne filmiki z jego zastosowaniem.


Popularność tej formy spowodowała jednak, że na aktualnym rynku oferowanych jest wiele różnych dronów. Początkujący użytkownik może przez to mieć duży problem z zakupem właściwego urządzenia, który będzie dopasowany do jego oczekiwań. Na co warto zwrócić uwagę podczas kupowania drona?


W wolnej chwili

Fotografowanie w trybie makro - czyli hobby dla cierpliwych osób

konik polny na liściu
Fotografowanie w skali marko to zajęcie pasjonujące, ale wymagające sporo zręczności od fotografa.W ten sposób możemy uwiecznić na fotografii artystyczne faktury czy niedostrzegalne ludzkim okiem piękno natury. By temu sprostać, będziemy potrzebować odpowiedniego obiektywu.


dron w powietrzu
Twórca: Diriye Amey
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com


Najistotniejszym czynnikiem w wypadku kupowania drona stanowi jego przeznaczenie – będziemy go stosować tylko do rekreacji czy interesuje nas profesjonalne filmowanie z powietrza? Jeśli chodzi o pierwszą możliwość, to nie warto inwestować w urządzenie zbyt dużo pieniędzy. Może się przecież przydarzyć tak, że filmowanie (więcej w serwisie) dronem prędko nam spowszednieje i odstawimy świeżo nabytą zabawkę – po co więc przeznaczać na nią kilka tysięcy złotych. Jeżeli z kolei zależy nam na całkowicie fachowym filmowaniu przy pomocy drona, podczas zakupu musimy koniecznie zwracać uwagę na jakość zamontowanych na nim kamerek.


Filmowanie dronem - czytaj dalej na tej stronie to doskonała zabawa, często spędzamy więc na tym zajęciu sporo czasu. W tym wypadku warto zadbać o to, by kamera naszego drona posiadała odpowiednią ilość miejsca pamięci.


Szkoda, żeby tak świetne filmy zmarnowały się tylko z tego powodu, że na naszym urządzeniu zabrakło niezbędnego miejsca do zapisania filmu. Uwzględniając wszystkie te właściwości z pewnością kupimy taki dron, który spełni nasze oczekiwania i pozwoli nam cieszyć się frajdą, jaką jest filmowanie z powietrza. Czas zacząć zabawę!
2018/11/20, 07:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.