Kolczyki oraz łańcuszki bywają nieodłącznym znakiem rozpoznawczym kobiety gustownie ubranej i podążającej za aktualnymi trendami w modzie

Wedle dobrze znanej opinii nie ma na kuli ziemskiej nieurodziwych białogłów, są jedynie takie, które o siebie się nie troszczą. Pomimo tego że wielu mężczyzn ma zgoła odmienne zdanie, to jednak trudno przyznać im rację. Wystarczy w tym miejscu wskazać reportaże zamieszczone w kolorowej prasie, w których opisywane są niesamowite metamorfozy czterdziestolatek. A jako dowód autorki danego tekstu zamieszczają fotografie ukontentowanych reprezentantek płci pięknej.


łańcuszki
Twórca: James Petts
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Z kolei modnisie nie omieszkają dorzucić do zamieszczonego w powyższym akapicie wywodu słów niezapomnianej aktorki filmowej, czyli Marlin Monroe.

Czy poszukujesz obecnie czegoś ciekawego? Jeżeli tak, to zerknij na witrynę, która na pewno okaże Ci się emocjonująca. Odnosi się ona do zbliżonej problematyki.

Ta modelka twierdziła, że najlepszym przyjacielem dla kobiety są... diamenty. To jeden z najdroższych elementów damskiej biżuterii. Przezroczyste i zupełnie przecież niepozorne kamyczki albo, jak kto woli, szkiełka są oprawiane w metale szlachetne, czyli np. srebro i tak powstają bransoletki, które kosztują majątek.

Rzecz jasna nie każdą panią stać będzie na tak wyszukaną i bardzo drogą biżuterię. Zresztą te przeciętne kury domowe i tak z dużą dozą prawdopodobieństwa nie zauważą, że bransoletki srebrne (sprawdź ofertę tego sklepu) na przegubie ręki ich koleżanki zawierają diament, perłę bądź inny drogi dodatek. Do tego potrzebna jest wiedza, którą posiada jubiler.
Srebro bywa metalem, który doceniły kobiety w wieku średnim, jak i osiemnastolatki. Z tego surowca powstają pierścionki czy łańcuszki, notabene bardzo chętnie noszone obecnie przez kobiety. A prawdziwą furorę już pewien czas temu zrobiły bransoletki srebrne, które bywają zakładane zarówno na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery do lasu. Wszystko dlatego, że taka biżuteria idealnie komponuje się i z dżersejowymi koszulami, i z wyjściowymi garsonkami.


Zrób u nas zakupy
Twórca: Lenore Edman
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach ubiegłego wieku kobiety po trzydziestce wkładały duże kolczyki w kształcie obręczy. I do teraz ta moda przetrwała, lecz w nieco zmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniej pokaźną biżuteria, która wreszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą atrakcyjnie zaprojektowanych linii, nierzadko z ornamentami roślinnymi. Nic zatem dziwnego w tym, że niejedna elegantka pragnie posiadać w swojej szkatułce taką właśnie biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nierozerwalnie kojarzyć się z szykownym wyglądem i rzecz jasna doskonałym samopoczuciem.
2023/02/04, 07:06
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.