Wyraź siebie – koszulki z nadrukiem!

Większość osób miewa upodobanie by patrzeć na innych pod kątem tego jak wyglądają. Z tej przyczyny ubiór pełni nie lada funkcję w postrzeganiu naszej osoby.

Nie bez przyczyny znane powiedzenie „pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz” jest używane przez wielu stylistów oraz ludzi ze świata mody. Na podstawie ubioru, można bowiem określić czy dana osoba przykłada wagę do wyglądu i czy ma swój styl, a co więcej, poznać jej stan majątkowy. Za pomocą ubrań ludzie komunikują się ze światem wyrażając swą indywidualność. Poprzez ubiór wyrażają siebie, prezentują swoje poglądy i zainteresowania. Koszulki prinidea z nadrukiem są dziś nie tylko częścią garderoby, ale niejako billboardami. Ich niebanalne wzornictwo idące w parze z doskonałą jakością dzianin powodują, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. Doskonale podkreślają nasz styl i to, co nam aktualnie „w duszy gra”.
t-shirt z nadrukiem
Twórca: Alan Levine
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
jaka jest geneza koszulek z nadrukiem? Ponoć moda na bawełniane koszulki narodziła się w latach 30. XX wieku w Ameryce, gdzie pewna firma zaprojektowała koszulki da drużyny futbolowej. Tak się spodobały kibicom, że zaczęli je podkradać. Wtedy pojawił się na nich nadruk, który miał identyfikować T-shirt jako własność drużyny i tym samym zniechęcić złodziei. Zgadza się – pomysł spalił na panewce, a podpisane koszulki na stałe zagościły w świecie mody. Mody, która trwa do dnia dzisiejszego. Nieustannie.


W wolnej chwili

Wybieramy ubrania dla dzieci

Koszulki z limitowanej serii Baby-G
Twórca: CASIO Baby-G
Zainspirowane przez: CASIO Baby-G
Pogoda w dniu dzisiejszym pod psem, więc kusi człowieka do snucia wspomnień, najlepiej przy filiżance dobrej herbaty. Do tych wspominek skusiła mnie scenka podczas się dziecka. Jak co rano chłopczyk marudził: „mamo co ja mam na siebie włożyć, wczoraj już chodziłem w takiej samej koszulce”.

Wzbudzające pozytywne emocje T-shirty pozwalają także wyróżnić się z tłumu, a jednocześnie zamanifestować przynależność do wybranej grupy. Dla każdego skejta wygląd wyrażenie pewnej idei - przyjaznego nastawienia do świata, a nadruki prinidea na koszulkach właśnie im na to pozwalają.
Śmieszne koszulki z nadrukiem potrafią rozbawić nas nawet w najbardziej kiepskich sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że czekamy na pociąg w pochmurny poranek. Zaspani, z nosem na kwintę. Aż pojawia się obok nas młody człowiek, na którego koszulce widzimy śmieszny tekst.
Czyż świat automatycznie nie staje się piękniejszy?
Racja nigdzie nie jest napisane, że koszulki z ”przekazem” zarezerwowane są jedynie dla młodych ludzi. Nic bardziej mylnego - dedykowane są wszystkim osobom, które są „jakieś”
2014/05/28, 13:02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.