Wyraź siebie, załóż T-shirt Mass!

Skejci. Grupa społeczna, coraz bardziej popularna wśród młodych ludzi. Ludzie pozytywnie nastawieni do otoczenia, dla których najważniejsza jest świetna zabawa a także opanowanie coraz to bardziej spektakularnych w odbiorze i trudniejszych akrobacji.
skejt
Twórca: Lord Jim
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie tylko na desce, również na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Spotykają się na placach, lub [baleriny scholl] specjalnie dla nich przygotowanych skateparkach, gdzie mogą spędzać całe dnie. Nie są agresywni, ale bywa, że ich ekstremalne zabawy nie są życzliwie przyjmowane przez społeczeństwo. W związku z tym często są przeganiani z terenów na których się doszkalają. Jak wygląda skejt? Jak reszta innych młodych ludzi, a głównym założeniem ich wizerunku jest przekazanie pewnej idei - przyjaznego nastawienia do życia. Jeszcze jakiś czas temu podstawą były luźne spodnie, z opuszczonym krokiem. Dziś, niekoniecznie, gdyż wąskie rurki, które zrobiły furorę w świecie dostały się także na obszar skateparku.
hip hop
Twórca: bobbi vie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym powinniśmy zainteresować się rodzimą firmą Mass Denim. Jej kolekcje utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to połączenie jakości i unikalnego designu. W krótkim czasie Mass stał się jedną z wiodących marek na rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (zobacz koszulki). Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością tkanin powodują, że T-shirt jest nie tylko częścią ubrania, ale doskonale wyraża nasz styl. Od początku istnienia marka współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. To powoduje, że Mass Dnm cały czas zdobywa nowych klientów. Jedyne co może wzbudzać irytację to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. Gdyby tylko znalazło się więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby pole do prezentowania swojej twórczości, świat byłby o wiele ciekawszy. Na szczęście istnieją także legalne miejsca, w których możemy znaleźć prawdziwe arcydzieła. Warto więc zapoznać się bliżej z ową subkulturą, aby przekonać się, że skupia ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i zakochanych w sporcie. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy innym wyrażać siebie, choćby na koszulce.


W wolnej chwili

Modne wczasy, czyli jakie stroje warto nabyć bądź zapakować do walizki, aby ładnie się prezentować, nawet na miejskiej plaży

stanik
Twórca: Luciano Mello
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wyjazd na wczasy zawsze bywa poprzedzony pakowaniem toreb i wtedy w większości przypadków okazuje się, że koniecznie trzeba wybrać się na zakupy do galerii handlowej, żeby zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze towary, w tym też i odpowiednie ubrania.
2020/02/07, 07:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.