Wyraź siebie, załóż T-shirt Mass!

Skejci. Grupa społeczna, coraz bardziej popularna wśród młodych ludzi. Ludzie pozytywnie nastawieni do otoczenia, dla których najważniejsza jest świetna zabawa a także opanowanie coraz to bardziej spektakularnych w odbiorze i trudniejszych akrobacji.
skejt
Twórca: Lord Jim
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Nie tylko na desce, również na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Spotykają się na placach, lub specjalnie dla nich przygotowanych skateparkach, gdzie mogą spędzać całe dnie. Nie są agresywni, ale bywa, że ich ekstremalne zabawy nie są życzliwie przyjmowane przez społeczeństwo. W związku z tym często są przeganiani z terenów na których się doszkalają. Jak wygląda skejt? Jak reszta innych młodych ludzi, a głównym założeniem ich wizerunku jest przekazanie pewnej idei - przyjaznego nastawienia do życia. Jeszcze jakiś czas temu podstawą były luźne spodnie, z opuszczonym krokiem. Dziś, niekoniecznie, gdyż wąskie rurki, które zrobiły furorę w świecie dostały się także na obszar skateparku.
hip hop
Twórca: bobbi vie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Jeśli poszukujemy ubrań w stylu hip-hopowym powinniśmy zainteresować się rodzimą firmą Mass Denim. Jej kolekcje utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to połączenie jakości i unikalnego designu. W krótkim czasie Mass stał się jedną z wiodących marek na rynku. Koszulki Mass to najbardziej rozpoznawalny produkt firmy (zobacz koszulki). Ich niebanalne wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością tkanin powodują, że T-shirt jest nie tylko częścią ubrania, ale doskonale wyraża nasz styl. Od początku istnienia marka współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. To powoduje, że Mass Dnm cały czas zdobywa nowych klientów. Jedyne co może wzbudzać irytację to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. Gdyby tylko znalazło się więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby pole do prezentowania swojej twórczości, świat byłby o wiele ciekawszy. Na szczęście istnieją także legalne miejsca, w których możemy znaleźć prawdziwe arcydzieła. Warto więc zapoznać się bliżej z ową subkulturą, aby przekonać się, że skupia ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i zakochanych w sporcie. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy innym wyrażać siebie, choćby na koszulce.


W wolnej chwili

Obowiązujące trendy w modzie męskiej na każdy dzień dla każdego faceta

mężczyzna
Twórca: Barbro Andersen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Mężczyzna dbający o siebie i swoją aparycję to życzenie niejednej damy. Aczkolwiek nie wszystkie chciałyby mieć chłopaka, który spędza w łazience, przed lustrem i pod natryskiem więcej czasu niż one. Kim tak naprawdę jest i jak musi wyglądać ten cudowny mężczyzna?
2020/06/11, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.