Krótkie zestawienie dostępnych modeli aparatów cyfrowych

Aparat cyfrowy BenQ P1410
Twórca: BenQ
Zainspirowane przez: BenQ
Jeżeli zamierzasz sprawić sobie porządny aparat cyfrowy, napotkasz na spory problem z wyborem jakiegoś modelu, bo w sklepach znajdziesz tysiące różnych urządzeń. Aparaty cyfrowe, jak w zasadzie wszystkie produkty, da się podzielić na poziomy cenowe i klasy. Ten krótki przegląd sprzedawanych obecnie na półkach aparatów cyfrowych stworzyliśmy po to, by uprościć zakup dobrego sprzętu.Omówiliśmy w nim 3 popularne modele maszyn cyfrowych, które przynależą do różnych kategorii cenowych. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem.

Canon PowerShot G1 X
Na ten sprzęt trzeba wydać ponad 2500 złotych, ale każda wydana na niego złotówka jest tego warta. Canon PowerShot G1 X gwarantuje ogromną jakość robionych fotek, która jest prawie tak dobra, jak ta którą oferują popularne modele aparatów - tzw. lustrzanek-. Aparat ten cechuje się wygodną obsługą – użytkownik poradzi sobie z robieniem zdjęć bez problemu, mimo tego że guzików jest naprawdę cała masa. O ile chodzi o słabe strony Canona, trzeba wymienić akumulator, które nie gwarantuje długiej pracy. Lecz to raczej mało znaczący problem.

Panasonic Lumix DMC-TZ25
Ten mały aparat cyfrowy jest wart prawie trzy razy mniej niż poprzednio prezentowany Canon. W swojej klasie cenowej zdecydowanie pokonuje inne sprzęty swoimi zaletami. Aparat cyfrowy gwarantuje niezłą jakość fotek, miłe funkcje dodatkowe ( np. fotografie seryjne) oraz niezły zoom. Do wad należy dopisać nagrywanie krótkich filmików, które zapisują się jedynie w systemie mono.

Casio Exilim EX-ZR20
Ten model reprezentuje najbardziej ekonomiczne aparaty cyfrowe. Zdobędziesz go już za 500 złotych. Za tę gotówkę model zapewnia porządną jakość fotek, jakościową matrycę o rozdzielczości 16,79 MP oraz nagrywanie krótkich klipów filmowych.

Pragniesz poszerzyć swoją wiedzę z owego tematu? Z taką dewizą stworzyliśmy inny watek na poniższej witrynie - kompleksowa informacja (https://www.kolnet.eu/internet-czechowice-dziedzice) czeka tam na Ciebie.

Jeżeli masz mało gotówki i potrzebujesz dobrego aparatu na wyjazd, ten sprzęt staje się prawidłowym wyborem.
Zainspirowane przez:
2022/06/14, 08:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.