Moda uliczna

Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły pojawiać blogi szafiarskie. To na nich każdy może oglądać modę eklektyczną, która nie mieści się w regułach, ale także proste stroje rodem z sieciówek. Teraz sporo blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.

Kiedyś blog szafiarki był tylko pretekstem do nawiązania kontaktu z podobnymi dziewczynami i dzielenia się odzieżową pasją. Dziewczyny pokazywały, co udało im się upolować w czasie wyprzedaży albo w ukochanych szmateksach. Niektóre z nich sukienki H&M lub innej znanej firmy kupowały dosłownie za 2 zł. Umawiały się spotkania, wymieniały się odzieżą, a zwykle znane firmy obuwnicza przysyłała jakiś prezent. Trend przyjął się do tego stopnia, że powstały setki blogów, a najpopularniejsze zmieniły się w profesjonalne strony internetowe pozwalające na spore zarobki.

Coraz więcej drogich ubrań
W związku z tą ewolucją znane blogerki rzadziej noszą kurtki H&M wypatrzone na obniżkach, dzisiaj interesujący są już polscy projektanci. Bardzo dużo dziewczyn promuje odzież naszych marek i projektantów, wkraczających na rynek. Blogerki dostają więc drogie buty, zapominając, jak dużą wartość miało kilka tal temu 10 zł w czasie wyprzedaży w lumpeksie. Zazwyczaj oblegane i przede wszystkim wyczekiwane są prace projektantów dla popularnych sieci z ubraniami, tak jak przykładowo Versace dla H&M kolekcja 2013.

Zaciekawił Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to bez wahania sprawdź, co znajdziesz w ofercie, która odnosi się do pokrewnej kwestii.

Sukienki czy buty światowych marek nie są masowe, a w modzie przede wszystkim ważne jest to, by wyróżnić się od pozostałych. To na pewno dobra wiadomość, że mamy blogerki, które są w stanie nosić ekskluzywne ubrania.

Blogerka to zawód?
Blogerki, które osiągnęły sukces w Internecie, dzięki swoim pomysłom i udanym sesjom zdjęciowym, podróżują po świecie promując znane marki. Chodzą na pokazy i imprezy razem z gwiazdami, odwiedzają każdy Fashion Week.

Jeżeli szukasz innych informacji na prezentowany wątek, to również rzuć okiem na stwórz swoją koszulkę analogiczne portale, które podnoszą tę tematykę.

Nie spodziewały się, że z blogerek pokazujących przypadkowe „outfity” staną się znanymi modelkami, stylistkami, czy też projektantkami. Gdy któraś z nich założy sweter H&M, można mieć pewność, że tysiące fanek wybierze się do sklepu po taki sam.
Zainspirowane przez: domodi
2021/05/24, 07:39
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.