Na co zwrócić uwagę podczas kupowania pończoch? Co jest istotne, jakie czynniki wpływają na dobór?

Wybieranie pończoch to kwestia o tyle trudna, że każda z pań jest inna, ma innego typu sylwetkę, dlatego też nie istnieje jeden zawsze sprawdzający się schemat albo wzór, by ustalić najlepszy rozmiar. Mimo to są pewne wskazówki, jakie pomogą dobrać idealne pończochy. Pończochy można dobrać przede wszystkim biorąc pod uwagę parę czynników. Po pierwsze rozmiar, następnie waga lub budowa ciała. Ważna będzie również docelowa wysokość manszety na udzie, oraz obwód uda w miejscu, gdzie znajdować się ma maszeta.

pończochy sklep
Zainspirowane przez: pixabay.com
Będzie to szczególnie ważne w przypadku pań o bardziej krągłych i miękkich udach, ale również dla tych, jakie mają dosyć szczupłą tą część ciała. Bardzo ważne, aby zwrócić uwagę na markę, ponieważ może mieć to całkiem duży wpływ na dobór pończoch. Tak samo, jeżeli pragniemy kupować dobre pończochy sklep musi zostać dobrze wybrany, mamy w takim wypadku gwarancje trafionego zakupu. Często bowiem jest tak, że wyroby konkretnego producenta wyróżniają się rozmiarem spośród innego typu dostępnych na rynku. To samo dotyczy wybranych modeli, gdyż istnieją wyjątki choćby jeśli chodzi o szerokość manszety, a jest to korzystne dla pań o udach, jakie mają przesadnie duży albo zbyt mały obwód. Bardzo ważne jest też zapytanie dotyczące tego, jakiego rodzaju pończochy (odwiedź serwis) będą lepsze? Samonośne czy z pomocą pasa? Odpowiedź wydaje się być oczywista - jak wolimy. Są bowiem osoby, które nie wyobrażają się ściskania ud silikonem z pończochy samonośnej, lecz więcej znajdzie się na pewno osób, jakie nie wyobrażają sobie noszenia pasa. Decyzja zależy tylko od nas. Dobrze byłoby posiadać jeden, jak i drugi rodzaj, choć trzeba przyznać, iż tańsze są na pewne pończochy do pasa.


W wolnej chwili

Dobierasz wyprawkę dla noworodka? Sprawdź, co powinno się w niej znaleźć?

niemowlak
Twórca: Donnie Ray Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przyjście dziecka na świat to niezwykły moment dla rodziców, bez względu na to czy jest to pierwsza, czy następna już pociecha. Częścią czekania na maleństwo jest zrobienie wyprawki. Jeżeli pierwszy raz zostaniesz mamą bądź tatą, powinieneś dowiedzieć się, co ma wchodzić w jej skład, by twojemu brzdącowi niczego nie zabrakło i być mógł od początku otoczyć go opieką, której potrzebuje.

pończochy
Zainspirowane przez: pixabay.com
Inna kwestia będzie taka, czy warto kupić pończochy z nylonu? Warto wiedzieć, że nylon nie rozciągnie się właściwie ani trochę, dlatego też przy wybieraniu rozmiaru trzeba kierować się wskazówkami producentów, lecz biorąc poprawkę na swoje zapatrywania oraz budowę ciała. Warto wiedzieć, że pończocha nylonowa może trochę się rozszerzać kosztem pierwotnej długości, dlatego też paniom o takim samym wzroście, z tym samym rozmiarem stopy czy identycznej wadze, natomiast o różnej budowie nóg pończochy będą sięgały różnej wysokości na udzie. Pamiętajmy więc, jak to ważne, by dobrać właściwy model. W tym celu jeśli wybieram pończochy albo bodystocking sklep powinien być dobrany pod kątem profesjonalnych produktów tak jak tutaj: pończochy samonośne sklep.
2021/10/07, 14:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.