Na jaki sprzęt należy zwrócić naszą uwagę, jeżeli chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny słuszny wybór?

Dzisiejsza technologia tak bardzo pędzi do przodu, że jeszcze parę lat wstecz chyba nikt by nie uwierzył w takie coś. Sporo się zmienia, gdy chodzi o fotografowanie czy nagrywanie video.


Obecnie kamery sportowe święcą triumfy i są niesamowicie popularne.


Jeżeli ktoś pomyśli o sportowej kamerce, to pierwsze co przyjdzie mu do głowy, to będzie z pewnością GoPro. Faktycznie, firma ta ma spore grono swoich wielbicieli, jacy tego sprzętu nie zmieniliby na żaden inny. Jednak cena takiego sprzętu na pewno nie będzie zachęcająca do zakupu.

Czy opisywana tu problematyka jest według Ciebie nietuzinkowa? Jeśli tak, to dodatkowe materiały zobacz pod adresem, który zobaczysz tutaj. One także Cię zaabsorbują.

Właśnie poprzez uwagę na cenę, wiele ludzi zainteresowała kamera sportowa, która została wyprodukowana w Chinach. Kamera Yi (kamera yi|) od firmy Xiaomi to towar wychwalany przez wiele osób. Nie odbiega ten sprzęt jakością od GoPro, a jego cena jest o wiele mniejsza. Sporo osób zamawia taki sprzęt prosto z Chin, z tego właśnie powodu okres oczekiwania wynosi nawet jeden miesiąc. Jednakże jeżeli nie zależy nam aż tak bardzo na czasie, to z pewnością warto się na ten sprzęt skusić.


W wolnej chwili

A Ty, jakie masz wymagania sprzętowe?

Nie tylko również zwykli użytkownicy chwalą sobie doskonałą jakość rejestrowanego obrazu. Dzięki doskonałej, dostosowanej do wymogów, doskonałej rozdzielczości rejestrowania możliwe jest rozkoszowanie się każdą chwilą, nagranej kamerą. Gdy chodzi o to, jakimi możliwościami dysponuje kamera na rower, tak szczególnie rekomendowana obecnie przez zwolenników, przyznać trzeba niewiarygodny postęp oraz zachwycającą jakość. Najlepsza kamera na rynku sprawdza się, wiadomo, doskonale.


Jednak GoPro wcale nie spoczywa na laurach i systematycznie możemy być świadkami wypuszczenia na rynek ich najnowszych produktów. Ktoś pomyślałby, że różnice pomiędzy następnymi modelami nie będą za duże. I tutaj można być bardzo zaskoczonym, bo GoPro Session Hero4 to kamerka sportowa o bardzo małych wymiarach.


Gazetka promocyjna


To sześcian o boku niespełna czterech centymetrów, dlatego z łatwością konkurować on może w kategorii najmniejsza kamera sportowa.


Poza tym stopień jej zaawansowania będzie naprawdę spory. Jakby tego było zbyt mało, jest ona także wodoodporna, co na z pewnością uraduje fanów fotografowania podwodnego. Jak widać technika gna naprzód!
2020/01/30, 07:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.