Najmodniejsze propozycje dla kobiet

Kiedyś blog modowy był jedynie pretekstem do nawiązania znajomość i dzielenia się odzieżową pasją. Dziewczyny demonstrowały, co udało im się upolować w czasie wyprzedaży lub w ukochanych lumpeksach.
Czasami sukienki damskie popularnych marek zdobyte naprawdę za kilka złotych. Dziewczynyrobiły zjazdy, wymieniały się ciuchami, a zwykle znane firmy obuwnicza dawała jakiś prezent. Trend przyjął się tak wyraźnie, że otworzyło się mnóstwo blogów, a najpopularniejsze zmieniły się w zawodowe strony WWW i przynoszą spore zarobki.

duże rozmiary odzieży dla puszystych
Twórca: NIFE
Jakiś czas temu w naszym kraju zaczęły powstawać blogi modowe. To na nich każdy może oglądać modę eklektyczną, nie mieszczącą się w regułach, ale także grzeczne stroje rodem z sieciówek. Obecnie sporo blogerek profesjonalnie zajmuje się modą (na przykład - najnowszy wpis).

W wolnej chwili

Moda uliczna

Kilka lat temu w naszym kraju zaczęły pojawiać blogi modowe. To na nich każdy może oglądać modę awangardową, która nie mieści się w regułach, ale także proste stylizacje rodem z normalnych sklepów. Teraz dużo blogerek to już profesjonalistki.


W związku z tą ewolucją popularne blogerki nie tak często noszą garsonki damskie kupione na promocjach, dzisiaj wygrywają znani projektanci. Bardzo dużo blogerek promuje ubrania rodzimych marek i projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek. Blogerki mają więc coraz droższe ubrania, nie pamiętając już, jak dużą wartość miało kiedyś 10 zł w czasie promocji w ciuchlandzie. Sukienki czy buty znanych marek nie są produkowane masowo, a w modzie zwykle ważne jest to, żeby odróżnić się od pozostałych. To zdecydowanie miła wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które są w stanie nosić ekskluzywne ubrania.
wygodnie.com

Blogerki, odnoszące sukces w świecie internetowej mody, dzięki ciekawym stylizacjom i dobrym zdjęciom, podróżują po świecie promując znane marki. Jeżdżą też na modne imprezy wśród gwiazd, uświetniają każdy Fashion Week. Nie podejrzewały, że z blogerek prezentujących spontaniczne „outfity” będą znanymi modelkami, stylistkami, a nawet projektantkami. Gdy jakaś z nich nosi garsonki, można mieć pewność, że tysiące fanek wybierze się do sklepu po taką samą rzecz.
2020/12/02, 10:44
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.