Najnowsze nowości w fotografii to z całą pewnością ciekawa fotografia 3D

Obecnie zdecydowana większość osób ma swój osobisty aparat fotograficzny. W dużej części są to powszechne cyfrówki, gdzie prócz zrobienia zdjęć możemy nagrać niedługi filmik. Praktycznie nie robi się już aparatów analogowych, do których należało zdobywać klisze, na jakich z reguły mieściło się kilkanaście fotek.
aparat
Twórca: Tirso Lecointere
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Wraz z rozwojem techniki do marketów trafiają pionierskie modele, jakie posiadają nieprzebraną liczbę możliwości, jakie tak de facto wykorzystują tylko wprawni fotografowie. Większa część społeczeństwa robi fotografie na trybie mechanicznym, gdzie nie trzeba ustawiać żadnych specjalnych opcji. Jest to bardzo komfortowe dla osób, które nie interesują się fotografią, gdyż przyrząd sam ustawia ostrość i inne ustawienia. Osoby będące w temacie zdają sobie na pewno sprawę z tego, iż sławna staje się fotografia obrotowa, jednakże nadal jest wykorzystywana w szczególności w studiach fotograficznych. Jej przewodnim celem jest prezentacja rzeczy, które będą sprzedawane w sieci. Nabywca ma szansę oglądnięcia danego produktu z każdej strony, a co za tym idzie, będzie bardziej pewny swojego zakupu. Bez wątpienia fotografia obrotowa jest przyszłościowa i już niedługo większość rzeczy będziemy mogli przez zakupem obejrzeć od każdej strony. Przykłady realizacji na !


W wolnej chwili

Co nowego wśród aparatów

Obiektyw, fotografia
Twórca: http://www.sxc.hu
Zainspirowane przez: http://www.sxc.hu
Czy najlepiej nabyć tani, ale nie w pełni sprawdzający się aparat cyfrowy, czy też docenianą lustrzankę? Aparaty zdarzają się najróżniejsze, dlatego też pozyskanie dla przykładu podstawowych informacji o ich typach może zająć wiele czasu.

sesja
Twórca: Warszawska Szkoła Fotografii
Kolejną z nowości w tym temacie są zdjęcia 3D, które gwarantują nam przestrzenne obejrzenie danej sceny. Tak samo jak interesujące oglądanie jest bajki 3D w kinie, tam samo ciekawe, a może nawet bardziej jest posiadanie zdjęcia 3D swojego maleństwa. Aby obejrzeć foto w formacie 3D należy kupić specjalistyczne szkła, tak zwany anaglify bądź zamówić 3D w studiu fotograficznym. Już teraz dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii (poznaj ofertę firmy RFID Solutions Sp. z oo) da się oglądać zdjęcia przestrzennie, bez stosowania dodatkowych okularów.

Gdy nie mamy pomysłu na podarek dla kogoś bliskiego warto udać się do fotografa i złożyć zamówienie na niepowtarzalne zdjęcia 3D. Będziemy mieli gwarancję, iż będzie to niespodzianka unikatowa, a solenizant z pewnością się ucieszy. Warto być otwartym na nowinki, ponieważ być może już niebawem nasze cyfrówki odejdą do lamusa i jedyną formą robienia zdjęć będzie fotografia obrotowa, jaką obecnie zajmują się tylko eksperci.
2020/09/26, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.