O jakich rzeczach muszą pamiętać panowie, którzy chcą dobrze prezentować się na co dzień? Co będzie tu najważniejsze?

Mężczyźni różnie podchodzą do tematu własnego wyglądu. Jedni w ogóle się tym nie przejmują. Inni chcą dobrze i modnie wyglądać, lecz średnio im to wychodzi. Inni z kolei są całkiem świadomi tego, w jaki sposób się ubierać, ażeby mieć ciekawy styl oraz wyróżniać się z tłumu. O czym muszą pamiętać mężczyźni, jeśli chcieliby wyglądać dobrze codziennie?
sweter
Twórca: bobbi vie
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Po pierwsze, należy zacząć od schludnego wyglądu. Jeżeli nawet brak nam wyczucia stylu oraz średnio śledzimy obecne trendy mody, to dobrze jest wyjść właśnie od takich rzeczy. Jeśli ubiór jest schludny, czysty, wyprasowany, w dobrym stanie to już bardzo dobrze. Wielu panów bowiem nie za bardzo zwraca uwagę na tego typu rzeczy. Szczególnie na co dzień mają tendencję do tego, by trochę zaniedbywać swój wygląd. Tak oczywiście nie powinno być. Niechlujność ogromnie rzuca się w oczy i jest czymś niedopuszczalnym - twoje buty.


W wolnej chwili

W jaki sposób dobierać buty ? O czym z pewnością należy pamiętać?

modne
Twórca: FoodBankCENC.org
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Na każdy sezon roku istnieją odmienne buty, to oczywiste, chociaż pewne osoby o tym fakcie zapominają. Wybieramy je czasami kierując się jedynie najnowszą modą, a nie właściwymi potrzebami.


dowolne
Twórca: liketearsintherain's buddy icon
Zainspirowane przez: www.flickr.com
Należy pomyśleć nad tym, w czym czujemy się najlepiej oraz od tego wyjść. Nie warto na siłę ubierać się w coś, w czym nie będziemy czuć się najlepiej. Nawet jeśli lubimy sportowy, luźny styl to można prezentować się doskonale w wersji sportowej. Przykładowo można sprawdzić modę streetwearową, która prezentuje się doskonale oraz jest bardzo na czasie. Nie musimy rzecz jasna brać wszystkiego z takiego stylu. Jednak warto choć trochę zaczerpnąć. Na pewno modne, sportowe buty będą tutaj czymś bardzo wskazanym. Gdy chcemy ze sportowego stylu zaczerpnąć trochę luzu, to warto wybrać sportową marynarkę - dobierz ubiór do pogody. Jej krój nie jest klasyczny oraz świetnie nadaje się do zakładania przykładowo ze sportowym t shirtem. Jak widać, można wyglądać dobrze i zarazem czuć się doskonale i naturalnie w swoim stroju. To jest właściwie najbardziej istotne.
Jednak dla niektórych moda na co dzień, to obowiązkowy garnitur, ponieważ praca wymaga tego od nich. Myli się ten, kto uważa, iż w takim razie tu sprawa jest prosta. Wybór dobrego garnituru to nie jest łatwa rzecz. Musi on być idealnie dopasowany. Czymś tragicznym są za krótkie spodnie, jednak za długie także nie mogą być. Identycznie wygląda to z rękawami, jakie muszą być doskonale dopasowane. Perfekcja w tym temacie to rzecz bardzo wskazana. Tym większy problem mają mężczyźni o mniej regularnej budowie ciała. Natomiast całe szczęście są salony z wyszkolonym personelem, który potrafi doradzić, jak również są możliwości, by przerobić w takim salonie garnitur pod wymiar. Dobrze korzystać z takich miejsc.
2019/04/11, 17:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.