Obrączki ślubne, jak dokonać wyboru?

Dzień w którym stajemy ze swoim Partnerem przed ołtarzem to jeden z najpiękniejszych dni dla każdej pary. Wymarzony i niepowtarzalny. Jako, iż owe wydarzenie należy do szczególnych w życiu, zadbajmy o każdy pozornie mało istotny szczegół – począwszy od wybrania jak właściwej sali weselnej oraz doskonałego menu, zakończywszy na wspaniałej orkiestrze.
Jeżeli chcemy aby wszystko było dokładnie takie, jak to sobie zaplanowaliśmy, bezpieczniej będzie zorganizować i uzgodnić pewne kwestie z wyprzedzeniem. Czyli np. już rok przed planowaną datą wybrać salę i oprawę muzyczną. Poszukiwania sukni warto rozpocząć nie później niż trzy miesiące przed datą ślubu. Przyszłe Panny Młode mogą się zdecydować na tradycyjną, długą suknię ślubną z szerokim dołem tudzież zaprezentować się najbliższym w bardziej ekstrawaganckim projekcie.


W wolnej chwili

Fotografie to istotna pamiątka ślubna

zdjęcia
Twórca: Agata Kwiecień
Zainspirowane przez: abcslubu.pl
Ślub trzeba uwiecznić na zdjęciach przede wszystkim ze względu na fakt, że tylko w ten sposób zapamięta się jedną z rzeczywiście najistotniejszych chwil w życiu. Dziś, fotografia ślubna cechuje się istotnym zainteresowaniem i na rynku działa wielu usługodawców, którzy trudnią się nią profesjonalnie. Dosyć często w dodatku w swojej propozycji mają też filmowanie ślubu oraz wesela. Para młoda powinna posiadać świadomość tego, że fotografie są jedną z najważniejszych pamiątek, z tego powodu do ich wykonania koniecznie warto się odpowiednio przygotować. Przede wszystkim, niezbędne jest wybranie doświadczonego fotografa.


Obrączki
Twórca: Philipe Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Istotny element przygotowań ślubnych to wybór obrączek. Jest to decyzja na długie lata toteż do salonów jubilerskich powinniśmy zgłosić się nawet dwa miesiące wcześniej. Salon jubilerski, hurtowna jubilerska – to miejsca w których powinniśmy szukać wymarzonych obrączek. Nie obawiajmy się również zakupów w sklepach internetowych. Przed ostateczną decyzją jednak skontrolujmy rzetelność sprzedawcy, upewnijmy się czy firma oferuje wyroby oryginalne czego dowodem jest karta gwarancyjna lub certyfikat. Zainteresuj się hurtownią jubilerską i znajdź wymarzoną obrączkę.


Czasy, kiedy obrączki ślubne wykonywało się tylko z żółtego złota, bezpowrotnie minęły. Wybór obrączki ślubnej nie wiąże się już z czystą formalnością i nawet najbardziej wymagający przyszli małżonkowie mogą nabyć odpowiedni model dla siebie. Ile Panien Młodych tyle gustów, ponieważ każda z nas jest inna, lubi inny styl i może pochwalić się odmiennym typem urody. Powinniśmy jednak mieć na uwadze, że w kwestii obrączek, ślubna klasyka jest na pewno wyjściem najbardziej bezpiecznym. Wszak będziemy ją nosić na palcach codziennie. Wybierzmy dlatego taki model, który będzie jak najbardziej neutralny. W momencie zakupów zwróćmy uwagę nie tylko na wybór właściwego rozmiaru, ale też rodzaj złota. Obrączki powinny być nie tylko eleganckie i estetyczne, ale przede wszystkim – wyjątkowo trwałe. Niczym nasze uczucie...
2019/06/05, 00:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.