Obrączki ślubne, jak dokonać wyboru?

Dzień w którym stajemy ze swoim Partnerem przed ołtarzem to jeden z najpiękniejszych dni dla każdej pary. Wymarzony i niepowtarzalny. Jako, iż owe wydarzenie należy do szczególnych w życiu, zadbajmy o każdy pozornie mało istotny szczegół – począwszy od wybrania jak właściwej sali weselnej oraz doskonałego menu, zakończywszy na wspaniałej orkiestrze.
Jeżeli chcemy aby wszystko było dokładnie takie, jak to sobie zaplanowaliśmy, bezpieczniej będzie zorganizować i uzgodnić pewne kwestie z wyprzedzeniem. Czyli np. już rok przed planowaną datą wybrać salę i oprawę muzyczną. Poszukiwania sukni warto rozpocząć nie później niż trzy miesiące przed datą ślubu. Przyszłe Panny Młode mogą się zdecydować na tradycyjną, długą suknię ślubną z szerokim dołem tudzież zaprezentować się najbliższym w bardziej ekstrawaganckim projekcie.


W wolnej chwili

Jak zrobić ciekawą sesję weselną?

fotografia
Zainspirowane przez: epena.pl
Ślub to bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich zakochanych, którzy pragną węzłem małżeńskim potwierdzić swoje uczucie. To wydarzenie, które warto uchwycić na zdjęciach, by jak najdłużej pozostało w naszych pamięciach z każdym szczegółem. Prawie każda para młoda chciałaby posiadać zdjęcia zarówno ze swojego ślubu i wesela, a także interesująco stworzonej sesji plenerowej. Podczas takiej sesji młoda para najczęściej występuje w odświętnych strojach ślubnych, bardzo często pośród urokliwych i zachwycających krajobrazów.


Obrączki
Twórca: Philipe Photos
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Istotny element przygotowań ślubnych to wybór obrączek. Jest to decyzja na długie lata toteż do salonów jubilerskich powinniśmy zgłosić się nawet dwa miesiące wcześniej. Salon jubilerski, hurtowna jubilerska – to miejsca w których powinniśmy szukać wymarzonych obrączek. Nie obawiajmy się również zakupów w sklepach internetowych. Przed ostateczną decyzją jednak skontrolujmy rzetelność sprzedawcy, upewnijmy się czy firma oferuje wyroby oryginalne czego dowodem jest karta gwarancyjna lub certyfikat. Zainteresuj się hurtownią jubilerską i znajdź wymarzoną obrączkę.


Czasy, kiedy obrączki ślubne wykonywało się tylko z żółtego złota, bezpowrotnie minęły. Wybór obrączki ślubnej nie wiąże się już z czystą formalnością i nawet najbardziej wymagający przyszli małżonkowie mogą nabyć odpowiedni model dla siebie. Ile Panien Młodych tyle gustów, ponieważ każda z nas jest inna, lubi inny styl i może pochwalić się odmiennym typem urody. Powinniśmy jednak mieć na uwadze, że w kwestii obrączek, ślubna klasyka jest na pewno wyjściem najbardziej bezpiecznym. Wszak będziemy ją nosić na palcach codziennie. Wybierzmy dlatego taki model, który będzie jak najbardziej neutralny. W momencie zakupów zwróćmy uwagę nie tylko na wybór właściwego rozmiaru, ale też rodzaj złota. Obrączki powinny być nie tylko eleganckie i estetyczne, ale przede wszystkim – wyjątkowo trwałe. Niczym nasze uczucie...
2019/06/05, 00:31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.