Od aparycji może zależeć kariera? Naturalnie, że tak!

Nikogo nie należy chyba przekonywać, iż w słowach “jak cię widzą, tak cię piszą” jest bardzo dużo prawdy. Czy tego chcemy czy nie, ludzie oceniają nas po wyglądzie i nie jesteśmy w stanie tego zmienić.

A gdy czegoś nie da się zmienić, to lepiej to zaakceptować, a następnie jak najlepiej się dostosować. Poszukując nowej pracy, czekając na awans, czy też polując na nowych klientów do własnej firmy, należy zwrócić uwagę na fakt, czy nasz wizerunek jest zgodny z tym, czego od nas oczekują. Zdaje się to banalne, do przeprowadzenia na własną rękę, natomiast my zdecydowanie rekomendujemy skorzystanie ze szkolenia dress code- znajdziesz je tu: twojapesa.pl/oferta/szkolenia-dla-firm-dress-code-w-organizacji/.

stylistka, kobieta
Twórca: Josh Jordan
Zainspirowane przez: Galeria Mokotów
Z jakiego powodu? Bo chodzi tu nie wyłącznie o nauczenie się jak być ubranym profesjonalnie, stosownie do okazji, jak godnie reprezentować swoją firmę, zrobić świetne pierwsze wrażenie, ale także jak podkreślić swoją indywidualność, mocne strony. Szkolenia dress code wprowadzą cię w arkana takiego sposobu kompletowania garderoby, który pomoże ci odnieść sukces. Osobom, które wizyta w sklepie przyprawia o ból głowy, a efektem jest sterta ciuchów zalegających później w szafie zalecamy skorzystanie z usługi o nazwie personal shopper. Polega ona na oddaniu się w ręce stylisty, który przeglądnie naszą garderobę, pozbędzie się nieużywanych i niepasujących do nas ubrań, a następnie pomoże nam skompletować garderobę od początku - konsekwentnie, uwzględniając naszą pracę, sposób życia, potrzeby i zamiłowania.

W wolnej chwili

Jak wyprawić szafę, by atrakcyjnie się ubierać?

Każdy z nas lubi przyzwoicie wyglądać. Jest to fakt z którym wybitnie trudno podjąć jakąkolwiek dyskusje. Fakt ten jest bowiem wielokrotnie przez nas oglądany na ulicach naszych miast, gdzie po wielokroć jesteśmy świadkami prześcigania się również kobiet jak i mężczyzn w posiadaniu nadzwyczaj fascynujących kreacji. Niemniej pomimo tego w tym miejscu obowiązkowo trzeba przyznać, że garderoba damska jest pod tym względem zdecydowanie bardziej wymagająca.


Doradca skupia się przede wszystkim na naszym wyglądzie - sugeruje, w jaki sposób decydując się na konkretne fasony damy radę podkreślić zalety sylwetki oraz naturalnie ukryć jej mankamenty. Co istotne usługi personal shopper nie są przewidziane wyłącznie dla bogatych i dyrektorów (profesjonalny personal shopper). To inwestycja, dzięki której uzyskamy garderobę zaopatrzoną dobrze i na każdą okazję. Zainwestowana w doradztwo suma to zarazem oszczędność na bezsensownych i niepotrzebnych zakupach.

kobieta z torbami, zakupami
Twórca: iStock
Zainspirowane przez: iStock
Nie do zbagatelizowania jest też kwestia czasu, jaki zaoszczędzimy na nieplanowym gonieniu po sklepach - stylistka będzie wiedziała, gdzie dobrze jest się udać w zależności od naszych potrzeb i wielkości portfela. Usługi personal shopper są coraz bardziej dostępne, właściwie w każdym większym mieście możemy je znaleźć, na przykład w Poznaniu po wklepaniu tej frazy w wyszukiwarkę dostaniemy kilka rezultatów. A jak wiadomo, gdzie jest konkurencja, tam stale dba się o jakość swoich usług.

Nikogo już chyba nie musimy przekonywać, że jest to rodzaj pomocy, z którego każdy może, a często powinien skorzystać.
2019/02/08, 09:59
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.