Analiza po dwudziestopięcioleciu nowego systemu

Wraz z przemianami po 89 roku i wzbogacaniem się społeczeństwa rodacy postanowili zmniejszyć braki spowodowane PRL-em. Proces ten przebiegał i nadal przebiega wielotorowo. Zaczął się on już w 1988. Stosunkowo najszybciej ten proces postępował w życiu gospodarczym. Jak grzyby po deszczu pojawiały się małe firmy i malutkie jednoosobowe interesy. Po po 25 latach z wielu z nich wyewoluowały firmy giganty.


Najnowsza kolekcja Reebok
Twórca: Reebok
Zainspirowane przez: Reebok
Znaczna poprawa poziomu bytowego Polaków i otwarcie granic było m.in. przyczyną zwiększonego zainteresowania sportem. Nawet w niewielkich miejscowościach powstawały miejsca do ćwiczeń z angielskiego zwane fitness clubami. Razem z trendem sportowym handlowcy oraz producenci odzieży dostosowali swój asortyment do wymagań rynku. Na rynek weszły bluzy fitness dla kobiet, duża ilość dresów. Dzięki dostępowi do muzycznych telewizji i chęci naśladowania gwiazd piosenki popowej pokazały się męskie i najmodniejsze bluzy fitness.

Na chodnikach w tzw. "szczękach" sprzedawano co popadnie - kiełbaskę i wołowinę z domowego uboju obok biustonoszy, prostych bluz damskich czy skarpet. Rzecz jasna zaczynały też powstawać ekskluzywne obiekty handlowe gdzie można było dostać droższe markowe produkty na przykład kobiece proste bluzy, dresy męskie oraz damskie, bluzy - adres tej strony - damskie z kapturem też bluzy fitness dla kobiet.

Z początku te miejsca były bardziej wystawami produktów o których klient (elektroniczny system obsługi klienta) marzył. Z perspektywy czasu dziwne były to lata, nieco rozmarzone ponieważ najważniejsze było to co się potrafi i w jakim stopniu człowiek potrafi się przystosować do zmieniających się warunków. Były to czasy olbrzymich nadziei i poczucia być może odrobinę przeświadczenia, iż wszystko się zmieniło na lepsze i jeśli człowiek czegoś bardzo pragnie to wszystko jest możliwe.

Moim zdaniem nie było możliwości sądzić w inny sposób, ponieważ to był także okres cudów. W końcu nie często w historii tej części Europy w zasadzie bez ofiar zmienił się porządek świata uznawany dotąd za jedyny możliwy.
2019/02/24, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.