Analiza po dwudziestopięcioleciu nowego systemu

Wraz z przemianami po 89 roku i wzbogacaniem się społeczeństwa rodacy postanowili zmniejszyć braki spowodowane PRL-em. Proces ten przebiegał i nadal przebiega wielotorowo. Zaczął się on już w 1988. Stosunkowo najszybciej ten proces postępował w życiu gospodarczym. Jak grzyby po deszczu pojawiały się małe firmy i malutkie jednoosobowe interesy. Po po 25 latach z wielu z nich wyewoluowały firmy giganty.


Najnowsza kolekcja Reebok
Twórca: Reebok
Zainspirowane przez: Reebok
Znaczna poprawa poziomu bytowego Polaków i otwarcie granic było m.in. przyczyną zwiększonego zainteresowania sportem. Nawet w niewielkich miejscowościach powstawały miejsca do ćwiczeń z angielskiego zwane fitness clubami. Razem z trendem sportowym handlowcy oraz producenci odzieży dostosowali swój asortyment do wymagań rynku. Na rynek weszły bluzy fitness dla kobiet, duża ilość dresów. Dzięki dostępowi do muzycznych telewizji i chęci naśladowania gwiazd piosenki popowej pokazały się męskie i najmodniejsze bluzy fitness.

Na chodnikach w tzw. "szczękach" sprzedawano co popadnie - kiełbaskę i wołowinę z domowego uboju obok biustonoszy, prostych bluz damskich czy skarpet.

Zainteresował Cię ten artykuł? Masz ochotę na inne? W takim razie jesteśmy tutaj (https://btune.pl/diagnostyka/) - wystarczy kliknąć w poniższy link i oglądać następne opisy.

Rzecz jasna zaczynały też powstawać ekskluzywne obiekty handlowe gdzie można było dostać droższe markowe produkty na przykład kobiece proste bluzy, dresy męskie oraz damskie, bluzy damskie z kapturem też bluzy fitness dla kobiet.

Z początku te miejsca były bardziej wystawami produktów o których klient (elektroniczny system obsługi klienta) marzył. Z perspektywy czasu dziwne były to lata, nieco rozmarzone ponieważ najważniejsze było to co się potrafi i w jakim stopniu człowiek potrafi się przystosować do zmieniających się warunków. Były to czasy olbrzymich nadziei i poczucia być może odrobinę przeświadczenia, iż wszystko się zmieniło na lepsze i jeśli człowiek czegoś bardzo pragnie to wszystko jest możliwe.

Moim zdaniem nie było możliwości sądzić w inny sposób, ponieważ to był także okres cudów. W końcu nie często w historii tej części Europy w zasadzie bez ofiar zmienił się porządek świata uznawany dotąd za jedyny możliwy.
2020/08/27, 07:19
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.