Wybieramy ubrania dla dzieci

Pogoda dziś pod psem, więc kusi człeka do snucia wspomnień, najlepiej przy filiżaneczce dobrej kawy. Do tychże wspomnień skusiła mnie scena w czasie się dziecka. Jak co rano chłopczyk marudził: „mamo co mogę na siebie włożyć, wczoraj już chodziłem w tej koszulce”.

Koszulki
Twórca: Garry Knight
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Mama z lekkim rozdrażnieniem zbliża się do szafki malca, otwiera ją jednym ruchem nagle oczom wszystkich i pytającego malca ukazują się dwie półki zawierające bluzki dla dziewczynek.

W tej chwili 41 latek tylko z lekka uśmiechnął się, prawie z taką podobną melancholią jak Mona Liza. Całkiem prawdopodobne, że ona także zastanawiała się nad tym jak szybko zmieniał się ten nasz świat. Uśmiechałem się tak tajemniczo dlatego, iż przed moimi oczyma pojawił się obrazek sprzed lat, gdy kupno czegokolwiek graniczyło z cudem. A nawet w przypadku gdy cokolwiek na półkach się pojawiało, to generalnie nie można było kaprysić.

Mam w pamięci dotychczas uczucie nie dające się dziś powtórzyć - uciechę z tego, że coś udało się kupić, chociaż dość często bywało, iż zamierzając kupić potrzebną rzecz np. koszulkę dziewczęcą, wychodziło się ze sklepu z koszulką chłopięcą do tego o numer za dużą, jednak zazwyczaj znajdował się kupiec lub chętny do zamiany. W takim przypadku transakcja się odbywała bez niepotrzebnych formalności. Dziś po prostu idziemy do sklepu 3 kroczki od naszego mieszkania i kupujmy co nam konieczne.

Uważasz ten tekst za fascynujący? Wejdź na odnośnik tu (https://www.ubierzekipe.pl/5-polary-robocze), które da Ci mnóstwo niesamowicie wciągających informacji na ten temat.W wolnej chwili

Klasyczne damskie topy czyli jak w prosty sposób czuć się zarówno elegancko i swobodnie oraz być stale w modzie.

Zadowolona dziewczyna
Twórca: Luciano Brito
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każda kobieta posiada w swojej garderobie mnóstwo ubrań. Jednak, kiedy powinna wybrać, w co się ubrać wytwarza się kłopot, ponieważ nie jest to proste zadanie. Przeważnie twierdzi, że po prostu nie ma się, w co ubrać. Są jednakże takie rzeczy w każdej kobiecej garderobie należące do uniwersalnych, nadających się na każdą okoliczność.


W tej chwili mam możliwość popijać setkę rodzajów kawy, poczynając od najzwyklejszej arabiki aż po tak ekskluzywne gatunki kaw jak „Kopi Luwak” z uśmiechem zadowolenia spowodowanym tym, iż ”radości” kolejkowe są już przeszłością i teraz nasze dziecko może cieszyć się tym, iż rodzice bez najmniejszego kłopotu mają możność kupić modne bluzy a'la kurtki albo praktyczne bluzki uniwersalne, a mama i tata nie są zmuszeni jeździć po całym kraju za butami czy innymi niezbędnymi rzeczami. Dlatego też poranek miałem odrobinę nostalgiczny.
2021/12/15, 07:04
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.