Produkcja odzieży: lepiej w naszym kraju czy może za naszą granicą?

Polski producent odzieży damskiej , męskiej czy dziecięcej musi zmagać się z licznymi przeciwnościami. To przyczynia się do zmniejszenia konkurencyjności polskiej odzieży na rodzimym rynku. Nie jest tajemnicą, że że odzież, powstająca w Polsce, to często towar wyższej jakości, niż ten importowanych z Chin.
kobieta w sukience
Twórca: Antti Väyrynen
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Największym utrudnieniem są wysokie ceny materiałów oraz rosnące koszty produkcji.

Aby zgłębić wiedzę na omawiany wątek obejrzyj stronę (https://www.jagna.pl/biustonosze-bez-fiszbin-c-23_96.html), która zawiera ciekawe informacje na ten temat - wystarczy kliknąć!

W Polsce również koszty zatrudnienia pracowników nierzadko zniechęcają pracodawców. Jeżeli jesteśmy właścicielami małego biznesu wtedy najczęściej szwalni. Jest to stała praktyka młodych projektantów, którzy pragną rozkręcić własny biznes.

Z pełną odpowiedzialnością zalecam te informacje (https://laversa.pl/letnie-sukienki-dla-puszystych) każdemu zwolennikowi tego tematu. One na pewno także są godne przeczytania.Przeważnie są to rzeczy rozpowszechniane na małą skalę. Idealnym systemem sprzedaży jest sklep internetowych. Ilość towaru nie jest pokaźna, a wybór projektów raczej niewielki. Różnorodny asortyment oferowanych rzeczy jest oczywiście ważny, jednak są też inne wartości budowania własnej marki.

W wolnej chwili

Eleganckie i dobre okulary przeciwsłoneczne

skarpet
Twórca: Destino Communications
Zainspirowane przez: Destino Communications
Aktualnie nikt z nas nie traktuje osób chodzących w okularach jako coś dziwnego albo niespotykanego (a kiedyś takowe sytuacje się zdarzały), a już wyjątkiem będzie naśmiewanie się z kogoś takiego.


sklep z ciuchami
Twórca: Alper Çuğun
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Firma konfekcyjna, która pragnie zwiększyć produkcję, musi najpierw obniżyć koszty produkcji.Żeby więcej produkować należy obniżyć ceny naszych towarów.Nie od dziś wiadomo, że konsumenci naturalnie cenią sobie dobrą jakość, ale jeszcze bardziej wybierają produkty, które mają przystępne ceny.Należy się z tym faktem liczyć, jeśli pragniemy trafić do do wszystkich klientów.Jednakże przeniesienie produkcji na przykład do Bangladeszu, czy innego odległego kraju, gdzie wykorzystuje się pracowników nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem.

Oczywiście mamy też możliwość obrania inne strategii. Produkując towary na polskim rynku mówimy do odbiorcy, dla którego liczy się jakość, a zwłaszcza pochodzenie produktu. Takie osoby są gotowi zapłacić więcej za za rzecz zaprojektowaną w kraju. W powszechnym mniemaniu licznych klientów chińskie produkty są słabej jakości, a czasami nawet groźne w użyciu. Co chwile słyszy się w mediach, że Chińczycy stosują niebezpieczne dla skóry materiały.

Ponad to producent odzieży damskiej, produkujący swoje ubrania w kraju może w strategii komunikacyjnej marki uderzyć w ton patriotyczny. Hasło: kupując polskie produkty, tworzysz miejsca pracy jest zrozumiałe i wspierane przez wielu kupujących.
2020/06/30, 07:17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.