Przyciągnij wiosnę barwą

Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już mamy. I to na tyle, bo jej samej jak dotychczas nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi także nie rozpieszczają z tej przyczyny postanowiłyśmy przyciągnąć ją barwą. Jeśli tak jak my pragniesz tęczy w swej szafie, zajrzyj co barwnego posiadają w ofercie hipermarkety dookoła ciebie, po czym już teraz wrzuć na siebie coś kolorowego. Oto parę naszych sugestii.

Kobieta w różowej spódnicy
Twórca: Roger Blackwell
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Każda z nas posiada jeden czy więcej ukochanych kolorów. Wiele naszych szaf składa się z odzień w jednym względnie dwóch głównych barwach, jednakże w przeróżnych odcieniach oraz zestawieniach. Szafy wtenczas stają się jednostajne, przytłumione i brakuje w nich życia. Wybór określonych odcieni ukazuje naszą indywidualność. Odcienie mogą nam sporo powiedzieć o danej osobie. Niezbędne jest więc, aby poznać znaczenie każdego z barw.

Jeżeli po przeczytaniu powyższego wpisu w dalszym ciągu masz jakiekolwiek zagwozdki, to sprawdź oprócz tego to ważne opracowanie - są w tamtym miejscu zbliżone treści.

Stosunkowo łatwo jest wykreować szafę, w której odnajdują się ciuchy, które do ciebie pasują oraz w których ty czujesz się znakomicie. To może być w gruncie rzeczy satysfakcjonujące, pod warunkiem, jak wiesz, w jaki sposób je nosić - kraina-stylu.pl. Kiedy odgadniesz już, jaki z kolorów konweniuje do ciebie, możesz począć zestawiać go z innymi i świetnie wyglądać. Niżej odkryjesz sugestie, jak wybrać kolor odzienia, jaki pasowałby do ciebie a także twojego charakteru.

Gdy wkładasz żółty top czy koszulę, upewnij się, że towarzyszą mu jeansy albo spódnica w ciemnym kolorze. Barwy, takie jak czarny, szary czy atramentowy, są kapitalnym dopełnieniem koloru żółtego. Dla przykładu mężczyźni mogą używać żółtego jako wyróżniającego zabarwienia na koszuli lub krawacie. Panie winny tymczasem unikać śmiałych kanarkowych ubiorów. Mogą one wykorzystać jednak żółte szale bądź drobne wzory na swetrach, dzięki temu na pewno udoskonalą swój wygląd.

dziewczyna w sukience
Twórca: Jorah Mormont
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Kobiety winny nosić odzienia w kolorze pomarańczowym jedynie wtedy jeżeli stanowi on uzupełnienie ich odcienia cery. Odcień ten w większości wypadków koresponduje z mocnymi odcieniami, takimi jak ciemnoniebieski, szary albo nawet czarny. Kolor brzoskwiniowy, jaki w rzeczywistości jest odmianą koloru pomarańczowego sprawia, że kobiety prezentują się młodo a także świeżo. Czasami oprócz tego wart zaszaleć z kolorami i fasonami: sprawdź ofertę . Dla płci pięknej kolor taki rewelacyjnie nadaje się na płaszcze, bluzeczki a także suknie. Jednakże jest to często zbyt mocny kolor, by nosić go co dzień.
2021/10/07, 14:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.