Ombre - szczególnie dla osób z fantazją

Twórca: BGN
Ta tajemnicza nazwa ombre w tłumaczeniu oznacza po prostu cień. Efekt cienia doskonale jest wykorzystany przez projektantów ubrań. Kolejny już sezon jest wciąż popularny. Do tego znajduje szerokie zastosowanie nie tylko przy projektowaniu rzeczy, ale także przy farbowaniu włosów, zdobieniu paznokci czy tworzeniu makijażu.

Ombre spotyka się również pod nazwą gradient. Ta druga może bardziej trafnie oddaje całe zjawisko polegające na łagodnym przejściu tonalnym pomiędzy dwiema barwami. Rzeczy z efektem ombre posiada w swojej ofercie wiele firm odzieżowych. Na ten przykład mogą posłużyć ubrania h&m. Ombre jest używane przez markę h&m przy produkcji przeróżnych rzeczy i dodatków. Najkorzystniej jednak prezentuje się na leginsach i spodniach.

Spodnie h&m odpowiadają wszystkim obowiązującym aktualnie trendom, z tego powodu bez trudności odnajdziemy pośród nich takie z efektem cienia. Co ciekawsze łączenia barw są różne, a gradient nie powstaje jedynie poprzez przejście z ciemniejszego do jaśniejszego koloru w ramach tej samej tonacji albo przejście z koloru do bieli. Spodnie i leginsy h&m z efektem ombre łączą ze sobą również barwy przynależne do różnych tonacji, dając oszałamiający efekt.

Efekt ombre na ciuchach można także otrzymać w tzw. warunkach domowych. Całość procesu nie jest trudny a do tego nie wymaga specjalnego wysiłku albo wydania dużej ilości pieniędzy. Aby go przeprowadzić potrzebny nam będzie w pierwszej kolejności silny wybielacz. W roztworze z wybielaczem namaczamy rzecz do wysokości, na której chcemy żeby przebiegała granica pomiędzy kolorami i farbujemy taki czas, aby uzyskamy zadowalający nas efekt.

Oprócz opisanych już ciuchów efekt ombre idealnie prezentuje się na paznokciach, powiekach i włosach. Gdy chodzi o malowanie paznokci i robienie makijażu, każda kobieta nie powinna mieć z tym trudności, bez konieczności uzyskiwania fachowych porad w tym zakresie.

Jeśli ta tematyka jest dla Ciebie na tyle istotna, że musisz poznać ją także pod innym kątem, zatem potrzebne Ci zbliżone dane, to więcej znajdziesz w treści.

Inaczej jest w przypadku farbowania włosów. Tutaj sytuacja zmienia się diametralnie i konieczne jest już posiadanie pewnych umiejętności. Dlatego też, jeśli chcemy ufarbować włosy z efektem ombre rozsądniej jest udać się z tym do salonu fryzjerskiego.
Twórca: Rufus
2019/04/14, 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.