Ombre - szczególnie dla osób z fantazją

Twórca: BGN
Ta tajemnicza nazwa ombre w tłumaczeniu oznacza po prostu cień. Efekt cienia doskonale jest wykorzystany przez projektantów ubrań. Kolejny już sezon jest wciąż popularny. Do tego znajduje szerokie zastosowanie nie tylko przy projektowaniu rzeczy, ale także przy farbowaniu włosów, zdobieniu paznokci czy tworzeniu makijażu.

Ombre spotyka się również pod nazwą gradient. Ta druga może bardziej trafnie oddaje całe zjawisko polegające na łagodnym przejściu tonalnym pomiędzy dwiema barwami. Rzeczy z efektem ombre posiada w swojej ofercie wiele firm odzieżowych. Na ten przykład mogą posłużyć ubrania h&m. Ombre jest używane przez markę h&m przy produkcji przeróżnych rzeczy i dodatków.

Jeżeli chcesz uzyskać większą ilość informacji na omawiany temat, kliknij na ten odnośnik tutaj (https://strojedlahostess.pl/odziez-reklamowa-br-jesien-zima.html), a odnajdziesz tam dużo ciekawych danych.

Najkorzystniej jednak prezentuje się na leginsach i spodniach.

Spodnie h&m odpowiadają wszystkim obowiązującym aktualnie trendom, z tego powodu bez trudności odnajdziemy pośród nich takie z efektem cienia. Co ciekawsze łączenia barw są różne, a gradient nie powstaje jedynie poprzez przejście z ciemniejszego do jaśniejszego koloru w ramach tej samej tonacji albo przejście z koloru do bieli. Spodnie i leginsy h&m z efektem ombre łączą ze sobą również barwy przynależne do różnych tonacji, dając oszałamiający efekt.

Efekt ombre na ciuchach można także otrzymać w tzw. warunkach domowych. Całość procesu nie jest trudny a do tego nie wymaga specjalnego wysiłku albo wydania dużej ilości pieniędzy. Aby go przeprowadzić potrzebny nam będzie w pierwszej kolejności silny wybielacz. W roztworze z wybielaczem namaczamy rzecz do wysokości, na której chcemy żeby przebiegała granica pomiędzy kolorami i farbujemy taki czas, aby uzyskamy zadowalający nas efekt.

W wolnej chwili

Jak ubierać się modnie, ale tanio? Czy w ogóle jest to możliwe? Jakie istnieją na to sposoby?

wieszaki na ubrania
Twórca: Robert Couse-Baker
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Sporo osób chciałoby nabywać ubrania jak najbardziej oszczędnie, jak jednak pokazuje rzeczywistość nie zawsze jest to realne. Co więc robić, żeby ubierać się modnie, a przy tym nie wydawać majątku? Istnieją na to sprawdzone sposoby. Minęły już czasy, gdy lumpeksy przywodziły na myśl skojarzenia z poprutymi, niemodnymi szmatami i dość przykrym zapachem. Dzisiaj w ogromnej większości przypadków, to normalne sklepu z bardzo modną odzieżą, jak tuniki lato czy kominy damskie. Co istotne, są to ciuchy w niesamowicie dobrych cenach.


Oprócz opisanych już ciuchów efekt ombre idealnie prezentuje się na paznokciach, powiekach i włosach. Gdy chodzi o malowanie paznokci i robienie makijażu, każda kobieta nie powinna mieć z tym trudności, bez konieczności uzyskiwania fachowych porad w tym zakresie. Inaczej jest w przypadku farbowania włosów. Tutaj sytuacja zmienia się diametralnie i konieczne jest już posiadanie pewnych umiejętności. Dlatego też, jeśli chcemy ufarbować włosy z efektem ombre rozsądniej jest udać się z tym do salonu fryzjerskiego.
Twórca: Rufus
2018/11/29, 07:16
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.