Ekskluzywne Sukienki Patrizia Pepe? Spotkasz je tylko w najdroższych sklepach.

Wpadnięcie w wir zakupów ekskluzywnych ubrań jest niczym nałóg – z reguły wiąże się z ogromnymi wydatkami. Wystarczy dobrze płatna praca i chęć noszenia innych ubrań niż pozostali i wizyta w drogim sklepie gwarantowana. Część z nich – ze zdecydowanie tańszymi marynarkami i butami – jest już niestety omijana szerokim łukiem.
Pogoń za gadżetami, unikalnymi kreacjami, gatunkami drogich spodni czy nakryć wierzchnich wydaje się domeną kobiet.

W przypadku niemałej części płci pięknej trafimy w sedno twierdząc, iż „szata zdobi człowieka”. Nie tylko panie o skłonnościach modelek spędzają wiele godzin w kosztownych sklepach w wielkich galeriach handlowych. Nie trzeba odkrywać Ameryki, by zrozumieć, iż większy wybór ubrań w galeriach mają kobiety (przejdź do sklepu). Nie uwzględniając stoisk z marynarkami (www.mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/31/MARYNARKA%20NOOR%20brązowo-zielona%20w%20kratę) witryn z dostępem wyłącznie dla panów nie ma. Są sklepy uniwersalne, na portfel każdego – pokroju Cropp'a czy CCC. To miejsca przymiarek młodych i tych, którzy raczej kupią ciucha ze skromnych oszczędności.
Twórca: paul goyette
Po przeciwnej stronie, zwłaszcza w kontekście cen za ubrania, wyróżnia się salony z prawdziwymi skórami, eleganckimi garniturami Gucci'ego i modelami ubranymi w jeansy Patrizia Pepe. W takie miejsca nie wstępują „zwykli” śmiertelnicy, którzy ubiorą się w sklepach dla każdego, wymienionych wyżej. Te sklepy to najczęściej „przymierzalnie” bogatych biznesmenów, pasjonatów ubrań, karierowiczek. Zakupy markowych ubrań dają tym ludziom szczególną satysfakcję.


Co zatem mają w sobie wyjątkowego kosztowne rzeczy jak auto i garnitury? Absurdalnie drogie ciuchy to postawienie zwłaszcza na niepowtarzalność, unikalność, niedostępność dla biednych. Możliwość, że zobaczymy gdzieś klientki, które mają te same ekskluzywne sukienki (kliknij tu), równa się zeru. Zresztą taka sytuacja, o ile można ją sobie wyobrazić, mogłaby wywołać spore zmieszanie.

W wolnej chwili

Wybór idealnego prezentu nie musi być trudny. Sprawdź, jakie prezenty warto wybierać dla bliskich

buty
Twórca: Clarks
Zainspirowane przez: Clarks
Udając się do kogoś w odwiedziny na święta, oczywiście należy wziąć ze sobą prezenty. Pod tym względem w polskich domach mają miejsce rozmaite zwyczaje. W jednych prezenty wręcza się jedynie 6 grudnia, a w innych tylko 24 grudnia. W jeszcze innych daje się je w przypadku obu tych okazji albo w ogóle. W niektórych domach podarki otrzymują jedynie dzieci, a w innych również dorośli. Z pewnością wiesz, jak to jest w twojej rodzinie, w końcu spędza się święta co roku. Dostosowanie się nie sprawi ci zatem kłopotu. Problemem może być z kolei sam wybór prezentów.


Przechodząc obok sklepu do Red Valentina czy Patrizia Pepe, musisz wiedzieć, że za najmniejszą kieckę możesz zapłacić półtora tysiąca złotych. Dodatki do garderoby pań również mogą być wyceniane na wartość okrycia wierzchniego. Jeansy znanej projektantki zrobione ze świecącej skóry to dla potencjalnej klientki wycena na niemal 2500 złotych. I niech ktoś powie, że ubieranie się nie jest w cenie!.
2018/09/10, 07:12
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.