Kilka słów o modzie

Panowie nierzadko mają problemy ze zrozumieniem niewiast. To nie dziwota, albowiem płeć definiuje bardzo wiele – nasze zachowania, gusta i talenty. Oczywiście jak najbardziej słuszne są prawa równości płciowej, ale nie oznacza to, że ignoruje się pojawiające się różnice.

Umiemy stać godzinami przed lustrem i wybierać właściwy model lub kolor.

Jeśli masz zamiar uzupełnić swą wiedzę w tej tematyce, to czytaj tu koszule olymp - mengarnitury.pl następne informacje. Wystarczy kliknąć w poniższy link.

Nie często jednak z takim samym zamiłowaniem zajmujemy się tym, co mamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas takich namiętności. A przecież to równie ważny element całego stroju, co spodnie, czy pasek.

Można powiedzieć, że preferencje mężczyzn spowodowały, że panie przykładają szczególną wagę do doboru biustonoszy. Niektóre badaczki z feministycznym zacięciem mówią, że jest to czynnik samczej dominacji na paniami. Czy jest tak naprawdę? Możliwe, lecz warto przyznać, iż panie także wykazują mocny wpływ na wygląd panów – mężczyźni często mają kompleksy przez wielkie brzuchy i niewystarczające gabaryty przyrodzeń.

bielizna
Twórca: Kinga
Zainspirowane przez: Kinga
W starożytności tę część konfekcji zastępowano pasami z materiału, którym niewiasta obwiązywała się w biuście. Poprzez kolejne epoki tkanina przechodziła ewolucję, aż nabrała kształtu niewygodnego pancerza. Gorsety ściskały kobietę, a także często deformowały jej ciało. Cierpień doznawały też narządy wewnętrzne. Gdy po wielu wiekach panie zerwały z siebie to straszne narzędzie, zaczęły powstawać pierwsze.

Jeśli nie potrafisz odszukać w sklepach z odzieżą egzemplarzy w dużych rozmiarach, skorzystaj z pomocy cyberprzestrzeni. W internecie działa cała masa sklepów cyfrowych z biustonoszami. Wielkie rozmiary namierzysz, jeśli do Google wkleisz sformułowanie „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też tu: ). W tym roku trendy są oldskulowe stylizacje, które garściami czerpią z minionych lat. Jeżeli pragniesz być na topie, spraw sobie biustonosz typu Push-Up (w tym miejscu więcej).
2020/10/08, 07:26
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.