Kilka słów o modzie

Panowie nierzadko mają problemy ze zrozumieniem niewiast. To nie dziwota, albowiem płeć definiuje bardzo wiele – nasze zachowania, gusta i talenty. Oczywiście jak najbardziej słuszne są prawa równości płciowej, ale nie oznacza to, że ignoruje się pojawiające się różnice.

Umiemy stać godzinami przed lustrem i wybierać właściwy model lub kolor. Nie często jednak z takim samym zamiłowaniem zajmujemy się tym, co mamy pod ubraniem. Bielizna nie rozpala już w nas takich namiętności. A przecież to równie ważny element całego stroju, co spodnie, czy pasek.

Można powiedzieć, że preferencje mężczyzn spowodowały, że panie przykładają szczególną wagę do doboru biustonoszy.

Masz chęć zobaczyć inne równie praktyczne sugestie? Jeżeli tak, to zobacz tutaj kozaki zdrowotne, a niewątpliwie nie odczujesz zawodu.

Niektóre badaczki z feministycznym zacięciem mówią, że jest to czynnik samczej dominacji na paniami. Czy jest tak naprawdę? Możliwe, lecz warto przyznać, iż panie także wykazują mocny wpływ na wygląd panów – mężczyźni często mają kompleksy przez wielkie brzuchy i niewystarczające gabaryty przyrodzeń.

bielizna
Twórca: Kinga
Zainspirowane przez: Kinga
W starożytności tę część konfekcji zastępowano pasami z materiału, którym niewiasta obwiązywała się w biuście. Poprzez kolejne epoki tkanina przechodziła ewolucję, aż nabrała kształtu niewygodnego pancerza. Gorsety ściskały kobietę, a także często deformowały jej ciało. Cierpień doznawały też narządy wewnętrzne. Gdy po wielu wiekach panie zerwały z siebie to straszne narzędzie, zaczęły powstawać pierwsze.

Jeśli nie potrafisz odszukać w sklepach z odzieżą egzemplarzy w dużych rozmiarach, skorzystaj z pomocy cyberprzestrzeni. W internecie działa cała masa sklepów cyfrowych z biustonoszami. Wielkie rozmiary namierzysz, jeśli do Google wkleisz sformułowanie „biustonosze usztywniane” (możesz zobaczyć też tu: ). W tym roku trendy są oldskulowe stylizacje, które garściami czerpią z minionych lat. Jeżeli pragniesz być na topie, spraw sobie biustonosz typu Push-Up (w tym miejscu więcej).
2019/06/08, 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.