Wyjątkowe okazje wymagają wyjątkowego ubioru

Istnieją takie wydarzenia, na których obowiązuje określony dress code oraz każdy powinien się go dokładnie trzymać. Im istotniejszy jest bal na który się udajemy, tym z pewnością znaczniejsza jest gwarancja, że będzie na nim obowiązywał strój wieczorowy, który rządzi się własnymi prawami i który w pewnym stopniu udowadnia, czy umiemy ubrać się odpowiednio do panującej sytuacji. I o ile w niektórych przypadkach można nagiąć trochę zasady, to mimo wszystko tutaj bez wątpienia musimy się mocno trzymać wytycznych.


Takie sukienki są wytworne

Jeżeli zdarzenie na które się wybieramy jest naprawdę bardzo istotne i równocześnie niesamowicie oficjalne, to bez wątpienia powinniśmy obejrzeć sukienki wieczorowe. Czasami projektanci chcą tutaj troszeczkę eksperymentować, aby te stroje nie były takie szykowne oraz w pewnym sensie sztywne, nie mniej należy wspomnieć, że tu nasza elegancja jest naprawdę dokładnie sprawdzana i oceniana.

Takie sukienki muszą być w stonowanych barwach, najlepiej jeśli będą sięgały do ziemi, tak aby nasze nogi w całości zostały zasłonięte oraz jedynie niewielkie rozcięcie z boku, albo z tyłu, będzie ukazywało ich niewielki odcinek. W dodatku trzeba zadbać o to, żeby dekolt był wspaniale wyważony, nie musi zostać zabudowany, ale również nie mamy szansy pozwolić, by niejako nasze piersi wychodziły na zewnątrz. Kiedy weźmiemy odpowiedni strój, to mamy szansę być przekonane, że będziemy chwalone za własny niesamowity gust.


W wolnej chwili

Czy każda kobieta dobrze wygląda w sukience

letnia sukienka
Twórca: Jessica Branstetter
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Czy wszystkie kobiety powinny nosić sukienki? Odpowiedź na tego typu zapytanie zawsze jest identyczna. Oczywiście, że tak, jak choćby sukienka z baskinką. Wiadomo, nie w każdego rodzaju sukni każda kobieta będzie prezentowała się doskonale. Trzeba właściwie dopasować fason, odcień i długość.


One nigdy nie wyjdą z mody

koszule
Twórca: NIFE
Zainspirowane przez: NIFE
Kiedy na co dzień chcemy prezentować się elegancko, ale jednocześnie i luźno, to bez wątpienia w naszej szafie muszą się znajdować koszule damskie. W białym kolorze będzie pasowała oraz na uroczyste przyjęcia oraz na spotkania z rodziną, zwłaszcza kiedy nie będziemy jej zapinać, tylko ciekawie ją zawiążemy. Mamy szansę sobie także zezwolić na koszule kolorowe, które świetnie będą się komponowały z ciemnymi spodniami oraz spódnicami i jednocześnie będą powodowały, że nasz strój nie będzie taki smutny.

Musimy wiedzieć, jeśli co będzie dobre. Bez wątpienia wciąż powinnyśmy zaznaczyć, jeżeli dozwolone jest próbowanie z modą, kiedy możemy chociaż troszeczkę odejść od sztywnych ram, a kiedy powinniśmy dokładnie trzymać się wytycznych. Takie rozeznanie będzie powodowało, iż wszyscy będą widzieli że potrafimy w dobry sposób zadbać o własny wizerunek oraz właściwie wiemy, jak bawić się modą.
2019/04/14, 07:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.