Ubranie na wesele – dowiedz się, co założyć, by świetnie wyglądać

Wesele to uroczystość, na której każdy chciałby wypaść jak najlepiej. Spotykamy się z wszystkimi bliskimi i znajomymi, a także – co najważniejsze – bierzemy udział w wyjątkowym dniu dla Państwa Młodych – zatem po prostu wypada wyglądać właściwie. Co w takim razie na siebie założyć, aby nie zrobić żadnej gafy oraz doskonale się prezentować?

polecamy
Twórca: Che Rosales
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Panowie są w najprostszej sytuacji, ponieważ do szykownej stylizacji wystarczy porządnie dopasowany garnitur. Nie ma wymogu białej koszuli – ten kolor z reguły wybiera pan młody. Można pobawić się kolorystyką, ale zbyt nie szaleć, gdyż to ważna ceremonia. Krawat powinien harmonizować z całością. Zawsze najlepiej sprawdzają się konwencjonalne kolory, jakie każdemu pasują (sprawdź ofertę sklepu).

Kobiety mają rzecz jasna większy kłopot, ponieważ znalezienie ładnej kreacji wcale nie jest takim łatwym zadaniem. Sukienki weselne można dostać właściwie w każdym sklepie, lecz nie każda będzie pasować do naszej figury lub pasować nam kolorystycznie. Na zakupy nie powinniśmy wybierać się na ostatni moment, gdyż w stresie z pewnością nic nie znajdziemy. Lepiej jest zarezerwować sobie wolną sobotę parę tyg. wcześniej, aby na spokojnie przymierzyć ubrania i mieć czas do zastanowienia.

Czego zatem szukać?
Sukienka musi uwydatniać sylwetkę, a równocześnie nie krępować ruchów. Falbanki zostawmy dla Młodej, lepiej sprawdzają się proste kreacje, jakie można ożywić ciekawymi dodatkami, na przykład paskiem, butami czy torebką.

Warto też wziąć jakieś okrycie wierzchnie, gdyż dzisiaj sale z reguły są klimatyzowane i siedząc może nam być zbyt chłodno. Również spacer w późniejszych godzinach mógłby skończyć się przeziębieniem, zwłaszcza gdy po kilku gorących zabawach na parkiecie chcielibyśmy ochłodzić się na tarasie – wtedy warto jest coś na siebie narzucić.

Nie zapominajmy też, że sukienki nie powinny przyćmić najważniejszych stylizacji, jakimi w taki dzień są suknie ślubne. To Młoda ma prezentować się najbardziej wyjątkowo, dlatego nie odbierajmy jej tego w dniu, kiedy chce być najpiękniejsza. Jeśli interesują cię piękne kreacje, Łódź to miasto, w którym można znaleźć wiele sklepów z ciekawymi oraz przyciągającymi uwagę propozycjami. Wybierając się tam na zakupy na pewno znajdziesz coś, co ci się spodoba i już nie będziesz mieć kłopotu, w co się ubrać na uroczystość weselną.
2020/05/25, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.