Nareszcie lato!

Jest coraz bardziej ciepło na dworze lub jak wolą na południu Polski - na polu. Niezależnie od tego gdzie przebywamy, coraz goręcej będzie bez wątpliwości. Wynikiem tejże zmiany pogodowej jest to, iż miejsce grubych sweterków, szalików, czapek, rękawiczek zajmą przewiewniejsze stroje, bluzki z krótkimi rękawami, spódniczki, sukienki.

codzienne ćwiczenia
Twórca: Port of San Diego
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Żeby jednak pięknie wyglądać, trzeba się przedtem troszkę napracować. Przyda się trochę intensywniejsza gimnastyka, niż ta nasza codzienna poranna. I nieważne jakie sporty lubimy uprawiać. Do intensywniejszej gimnastyki panie będą potrzebowały T-shirty z rękawkami, zwłaszcza iż pora wiosenna umożliwia nam to, ażeby nareszcie zdjąć górną warstwę odzieży.

Feministki mówią, że panie są dławione. W pewnych tematach pewnie tak jest, w innych powiedzmy, iż jest to dyskusyjne. Bywają też tematy nie poruszane przez panie feministki. Jakoś nie usłyszałem roszczeń w temacie nierówności „modowej” kobiet i panów. Słowem, choć trudno w to wierzyć, panowie w w/w temacie mają niełatwo. Pomimo tego nie rozpaczają. Jako przykład niech posłużą podkoszulki bokserki, w których mężczyzna może i wygląda świetnie, ale raczej nie pokaże się w nich publicznie, pomimo że zaprojektowane były do uprawiania sportu a więc działalności jak najbardziej publicznej. No ale zostawiamy już panów i ich „modowe” dyskryminacje, bowiem nie powinno im to jednak przeszkadzać w zadbaniu o własny wygląd.

W wolnej chwili

Co polecają autorytety mody latem

http://www.ladym.com.pl/
Zainspirowane przez: http://www.ladym.com.pl/
Co będzie najmodniejsze w nadchodzącym letnim sezonie? Wystarczy zerknąć na propozycje najlepszych projektantów czy do magazynów ściśle zajmujących się modą. A co tam ujrzymy?


Panie po intensywnych ćwiczeniach z damskich koszulek sportowych mogą się przebrać w bluzkę z krótkim rękawem i w minispódnicę. Natomiast panie lub dziewczyny, które chciałyby podążać za modą, powinny zainteresować za się modne koszulki z bufkami. Zwłaszcza, że po kandydowaniu do konkursu Eurowizji popowego zespołu CLEO przewiduję duży wzrost popularności tego typu bluzeczek.
2021/07/06, 14:40
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.