W jaki sposób dopasować buciki do ubioru

Powinnyśmy pamiętać o tym, że nieodpowiednio dobrane buty mogą zepsuć nawet najsumienniej przygotowaną stylizację. W związku z tym warto poświęcić nieco czasu na przyswojenie paru naczelnych, uniwersalnie obowiązujących reguł. Sprzymierzeńcem kobiet narzekających na nazbyt obfite łydki pozostają buty damskie na obcasie oraz koturnach, najodpowiedniej głęboko wycięte na przodzie.

Buty damskie
Twórca: Kasya Shahovskaya
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
W wypadku koturnów liczą się wyłącznie te wyjątkowo zgrabne, właściwie wyprofilowane, najlepiej w jednakowym kolorze jak reszta butów. Unikać należy bucików kończących się w najszerszym punkcie łydki, luźnych kozaków, bądź też znacznych ozdób oraz frędzelków. Niezbyt korzystnie wygląda połączenie balerinek i spódniczki. Klapki Inblu - szeroki wybór ? Odwrotnie powinny postępować osoby chude, pragnące trochę zaokrąglić swe kształty. Sandały damskie czy czółenka - wszystkie te opcje są mile widziane w wyjątkowo dekoracyjnych wersjach, . Szczupłe stopy świetnie zaprezentują się w bucikach z rzemieniem wokół kostki.

Wiele okazji wymaga nadzwyczajnej oprawy, a co się z tym wiąże - ubioru, w związku z tym wybierając się na spotkanie za każdym razem winnyśmy wiedzieć, jaki charakter będzie ono posiadać. Jeżeli będą to negocjacje służbowe, dresscode nakazuje ubrać buciki na wyższym obcasie lub klasyczne czółenka, pamiętając o tym, ażeby palce zawsze były zasłonięte.


W wolnej chwili

Wiosenne trendy w modzie damskiej, jakie za każdym razem się sprawdzą.

Moda damska
Twórca: Natalia Jaroszewska
Zainspirowane przez: Natalia Jaroszewska
Jak wiadomo, w modzie sezonowo pojawia się coś odmiennego. Nie znaczy to jednak, iż pewne trendy nie są w dalszym ciągu na topie, bo będą takie style, które są szanowane oraz wybierane przez kilka lat. Z tego względu też wiosenne trendy w modzie kobiecej, jakie zawsze się sprawdzają są czymś, czego podważyć się nie da.
Buty damskie
Twórca: Tosca Blu
Zainspirowane przez: Tosca Blu
Właściwe dostosowanie obuwia do okazji to nie tylko objaw dobrego stylu, lecz także wyraz szacunku dla ludzi z którymi się spotykamy, a także wyraz naszego odgadnięcia sytuacji. Tak samo niestosownie wyglądać będą pepegi noszone podczas ważnej uroczystości, jak także wysoki obcas w czasie przechadzki po parku.
Bartek - sandałki dobre dla stopy!
Najlepiej poszukiwać podejść łączących modę z wygodą, czego przykładem są tak modne (sprawdź Dortex Import-Export) od paru sezonów botki na koturnach, wciąż kusząco spozierające na nas ze sklepowych półek. I chociaż psychologia ubioru to dyscyplina dyskusyjna, można się zgodzić, iż świadomość atrakcyjnego wyglądu u pań to jeden z determinantów ich dobrego samopoczucia. Podług profesjonalistów od wizerunku kobiety szczególną uwagę przywiązują do odzienia oraz dodatków. Wiedząc że nieźle wyglądają, są pewniejsze siebie. Warto wiedzieć
2020/09/23, 08:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.