Wynalazki, które rewolucjonizują nasze życie. Czy można tak powiedzieć o dronach? Na pewno tak!

Technologia może zadziwiać nas codziennie, bo co rusz słyszymy o czymś innym, innowacyjnym, o czymś co wydaje się epokowym wynalazkiem. I takie tak naprawdę jest, jednak po określonym czasie robi się coraz bardziej mainstreamowe. Tak powiedzmy było z urządzeniami, które już w sumie każdy posiada, jak komputery, tablety czy smartfony. Czy w taki sam sposób będzie z bardzo nowoczesnymi i zaawansowanymi wynalazkami, jak drony?
DJI Phantom 3 Profesional
Twórca: Compudemano
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Czas pokaże, jednak już aktualnie znacznie więcej osób korzysta z tego typu sprzętu. Dobrym rezultatem jest dron DJI Inspire 1. Jest wyposażony w kamerę która tworzy nagrania w wysokim standardzie 4K, posiada także gimbal stabilizujący obraz. Podstawowa wersja nie jest specjalnie niedroga, bo bo wynosi prawie 3000 dolarów. Najistotniejszą zmianą w porównaniu do wcześniejszych modeli dronów tej firmy jest zastosowanie w Inspire jednej kamery, która ma wspierać standard 4K. Zobacz również dron DJI Phantom 3 Advanced.

GoPro Hero 4 Silver Teardown
Twórca: Dave Jones
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Filmy w tego typu rozdzielczości mogą być nagrywane w takiej rozdzielczości z wysoką prędkością dwudziestu czterech lub nawet trzydziestu klatek na sekundę. Jeżeli z kolei mowa o obrazach Full HD i HD to wartości są jeszcze ciekawsze, prędkość tego typu wynosi nawet do 60 k/s. W kamerze jest obiektyw o polu widzenia 94 stopni, z kolei na jego budowę optyczną składa się 9 soczewek ułożonych w 9 grupach. Przetwarzanie obrazu jest również z najwyższej półki, ponieważ odpowiada za to matryca CMOS Sony EXMOR. Inny ciekawy ekwipunek to nie dron, ale pierwsza kamera GoPro z niezwykle praktycznym, dotykowym ekranem LCD. Gopro hero 4 silver zapewnia idealną odporność na czynniki zewnętrzne, odporny jest na wodę nawet na głębokości 40 metrów. Zdjęcia wykonuje doskonałe, gdyż potrafi rejestrować klatki duże na 12MP z prędkością do 30 na sekundę.

W wolnej chwili

Najmodniejsze rzeczy, jakie muszą znaleźć się w kobiecej szafie

Kobieta w bieliźnie
Twórca: Gorteks
Zainspirowane przez: Gorteks
W garderobie damskiej bezsprzecznie nie może zabraknąć takich rzeczy, jak na przykład elegancka, seksowna bielizna, modne buty oraz gustowne torebki. Pomimo tego, iż bieliznę skrywamy pod ubraniem, to dzięki seksownej, najmodniejszej oraz eleganckiej bieliźnie zdołamy poczuć się faktycznie seksownie i pewnie.


Jednocześnie, to także tryb Super view, który doskonale rejestruje wszystkie momenty z życia. Możemy wybierać szerokość kadru, przykładowo bardzo szeroki lub średni. możliwy jest także tryb Auto Low Light, który dobrze funkcjonuje w niekorzystnych warunkach oświetlenia dostosowując ilość klatek. To jedynie niektóre atuty tego typu urządzeń, najważniejsze jest to, że są one niezawodne i niezwykle innowacyjne i coraz bardziej dostępne dla znacznej grupy ludzi.
2019/07/02, 07:07
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.