Wypożyczalnia samochodów - to bardzo atrakcyjny pomysł na interes

Poszukując pomysłu na lukratywny biznes, jedną z pierwszych rzeczy, które mogą przyjść do głowy jest wypożyczalnia aut. Czy faktycznie zyski płynące z jej działalności są na tyle duże, aby można poważniej zastanawiać się nad otworzeniem takowej firmy?
budynek
Twórca: Röben
Zainspirowane przez: Röben


garderoby


Od czasu gdy Rzeczpospolita Polska znalazła się w Unii Europejskiej, każdego roku przybywa do naszego kraju większa liczba obieżyświatów. W wielkiej mierze to właśnie oni odpowiadają za sezonowe przyrosty liczby wypożyczanych pojazdów. Szczyt wypada na czas letni oraz zimowy. Pośród obieżyświatów z zagranicy, najogromniejszym powodzeniem cieszą się dobrze zaopatrzone samochody z segmentu D i C, zapewniające wysoki komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Wzrastająca popularność wypożyczalni pojazdów wypływa również z coraz większej liczby niedrogich lotów do Polski oraz tego, iż nasze państwo jest częstym punktem weekendowych eskapad. Jednakże nie wyłącznie turyści napędzają rynek wypożyczalni automobilowych. Nadzwyczaj ogromny udział mają także firmy, wypożyczające czterokołowce dla siebie – tak zwany najem długookresowy w miejsce zakupu czterokołowców na własność, a również wyposażający własnych gości i kontrahentów w samochody z wypożyczalni. W tym przypadku największą popularnością cieszą się auta z segmentu B – dla pracobiorców terenowych, a także D oraz C dla kadry menadżerskiej oferta dostępna pod adresem ofertę dostępną pod adresem .

Czy wiesz, że więcej przeczytasz w linku (http://sentiell.pl/Dropshipping-cterms-pol-14.html)? To oczywiście zbliżona tematyka, zatem na pewno sugerowane teksty też są warte zgłębienia.

Wśród budowlańców wziętością cieszą się również przyczepy wywrotki.


przyczepy wywrotki
Twórca: Every Nature
Zainspirowane przez: Every Nature


Jeżeli przypuszczaliście, że to dwie powyższe grupy generują najwyższe dochody dla wypożyczalni, to jesteście w błędzie. Towarzystwa ubezpieczeniowe są najbardziej zyskowną grupą odbiorców, kooperujących z wypożyczalniami. Konieczność zagwarantowania swoim klientom samochodów zastępczych na czas zrealizowania napraw powypadkowych, obliguje je do korzystania z usług nadmienionych wypożyczalni.
Zakładając, że średni czas reperacji takiego czterokołowca wynosi tydzień, nie trudno porachować zysk, który można w tym czasie otrzymać z jednego auta. Rynek wypożyczalni samochodowych w Polsce jest bardzo duży i cały czas nienasycony przyczepy do przewozu koni. Warto więc zainwestować w wypożyczalnię w szczególności jeżeli ma się w ofercie tak niszowe produkty jak przykładowo przyczepa do przewozu koni.
2019/03/05, 07:36
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.