Zawartość kobiecych szaf czyli co interesującego można będzie znaleźć w garderobach większości pań.

Szafy kobiet często mają większą pojemność niż garderoby każdego pozostałego domownika. Jeżeli u kogoś w domu są dziewczynki, to okazać się może, że możliwościami będą dorównywać mamom, ale jeżeli będą sami mężczyźni, to ich wymagania pod względem objętości szafy będą jednak znacznie mniejsze.

A w szafach naszych pań można znaleźć ogromnie dużo różnych butów i odzieży, na różne okazje i pory roku. Począwszy od zimowej pory przeciętna pani posiada dwie lub trzy kurtki i elegancki, stylowy płaszcz. Jedna z nich musi być naprawdę ciepła, tak aby nawet w najmroźniejsze dni można było w niej wyjść, kolejne pewnie będą nieco cieńsze, na cieplejsze dni. Jeśli jakaś pani prowadzi sportowy styl życia, to być może w jej garderobie może się znaleźć też kurtka narciarska - idealnie będzie się ona nadawać nie tylko na stok, ale na wspólne zabawy z dziećmi. Kurtki narciarskie dobrze będą się też sprawdzać przy śniegu i wietrze, przeważnie są bowiem uszyte z materiałów, które dają sobie radę w tego typu warunkach.

W wolnej chwili

Najważniejsze elementy garderoby damskiej

płaszcze damskie
Od bardzo dawna powszechnie wiadomo o tym, że kobiety traktują kwestię swego wyglądu zewnętrznego ze znacznie większą uwagą niż mężczyźni. Dlatego też właśnie nie można raczej dziwić się temu, że same tylko stworzone dla nich ubrania cechują się dużo większym zróżnicowaniem niż te męskie, i nawet w mniejszym sklepie możemy się spotkać z ogromnym ich wyborem.


Kurtka damska
Twórca: Maria Morri
Zainspirowane przez: http://www.flickr.com
Przy wyposażeniu na zimę dużo miejsca będą też zajmowały buty - rzeczy dla kobiet - tu także najczęściej w damskich szafach będzie ich kilka par na różne sytuacje. Ciepłe, wysokie śniegowce i stylowe kozaki do kreacji wieczorowej to podstawa, lecz zapewne przydadzą się także ciepłe buty damskie białe, w jakich da się bezpiecznie i wygodnie chodzić przy różnej pogodzie.
Generalnie stroje zimowe będą zajmowały bardzo dużo miejsca w każdej garderobie, trudno się zresztą dziwić temu, jeżeli mają chronić przed śniegiem i chłodem. Ubrania letnie zajmują dużo mniej miejsca, w niejednym przypadku wszystkie sukienki damskie potrzebują mniej miejsca niż dwie zimowe kurtki - ktoś będzie miał możliwość, to świetnym wyjściem będzie podzielenie garderoby zależnie od pory roku. W takich sytuacjach rzeczy aktualnie nieużywane są schowane, a pod ręką są ubrania w jakich się aktualnie chodzi oraz jakieś niezbędne przez cały rok drobiazgi, takie jak na przykład fartuchy do prac kuchennych.
2019/03/21, 07:24
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.